Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Ez már aggaszt...

Mit csináljak? Ez már aggaszt engem.

Figyelt kérdés

Az egész házban mindenkinek van saját tv-je. Úgyvolt hogy a h*lye fiú ikertesómmal közös a tv, de ő elsajátította.de igazából nem csak ez a baj, hanem hogy nekem nincs is normális szobám. van egy nagylány tesóm, 24 éves, meg egy ikertesóm 13,5 éves fiú.

nekik van normális viszonylag nagy szobájuk.nos.. nekem csak annyi szobám van hogy a konyha elválastva egy bútorral, és nagyon kicsi.örülök hogy elfér ott egy ágy, meg két szekrény összezsúfolva. az egyik szekrénybe is csak a lány tesóm cuccai lehetnek.:(

anyának már mondtam, de ő már is feháborodott, hogy nekem egy kicsit több hely kell.meg azért azt is észre vehetné hogy már nem vagyok ovis...mit tegyek? :(

ja, meg még azt szerettem volna kérdezni, hogy tud e valamelyikőtök jól szlovákul? mert a ragozás nem nagyon megy nekem. ha van vki szóljon, akkor írok egy emailt.

előre is köszi!


2010. okt. 23. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ez miért van így.Lehet, hogy máshogyan nem lehet megoldani, biztosan őt is zavarja, hogy nem tudja mindhárom gyerekének ugyanazt biztosítani .Magyarázd el neki szépen és indokold meg, hogy miért lenne szükséged több helyre, de ha nem lehet megoldani a dolgot, szerintem nem érdemes erősködni, csak vita lenne belőle.

Valamennyire tudok, meg a ragozásra vannak egyszerű szabályok.Küldd el mailben, hogy mi nem megy, hátha tudok segíteni.

2010. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnállak:( Én is közös TV-n és gépen vagyok a tesómmal,(8 éves) mindig ezen veszekszünk:D

Ja és azt sem hagyhatom ki,hogy egy szobában:S

Én is szeretnék külön szobát, de nincs elég hely..:D

Kibírom azért:D

13,5/L

2010. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2012. febr. 10. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!