Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt a lányom?...

Miért csinálja ezt a lányom? Normális ez? Főleg anyukák válaszát várom.

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves lányom, aki megbízható, jó tanuló, okos...Közvetlen volt, szerette a társaságunkat. De mostanába mindig bemegy a szobájába, és magára csukja az ajtót. Nem zavarom sosem, gondolom már kamaszodik. De egyszer elfelejtette becsukni az ajtót, és látom, hogy csiklóját rezegteti, és nyög is hozzá. Nagyon meglepődtem a látványtól. Ezt nem gondoltam volna. Normális ez ebben a korban már, vagy valami nincs rendben vele?
2010. okt. 23. 13:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Ismerkedik a testével. Szerintem normális. Azért pasizni még ne engedd! :)
2010. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Normális, kamaszodik. Csak ne szidd emiatt, mert akkor azt fogja hinni, hogy rosszat csinált.
2010. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Normális,nincs baj nefélj.Kamaszodik,ez hozzá tartozik.
2010. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, most megnyugodtam. :) pasizni természetesen nem engedem még. mégegyszer köszönöm a válaszokat, de azért ha valakinek más a véleménye, írhat nyugodtan
2010. okt. 23. 13:21
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem túlzás azt mondani, hogy ez ilyen korban teljesen normális. Azért érdemes lenne elbeszélgetni vele, ha túl gyakori akkor az semmiképp nem mondható sem egészségesnek sem normálisnak, főleg nem 10 éves korban. Meg én nem hagynám annyiban, egyáltalán honnan vette ezt, hol látott ilyesmit, neten, tévében, olyan műsorban ami nem neki való. Másik meg: hasznos dolgokkal kellene lekötni a figyelmét és az energiáját, sportol egyáltalán? Akkor azt kellene. Ne szidd le természetesen, de azért az okokat érdemes felderíteni, mert különben esetleg, akár a szexualitásról, köszönhetően a mai médiának, téves kép alakulhat ki benne.
2010. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Normalis meg kisebb korban is!!!

Aki azt irta, hogy ne szoljon ra annak van igaza!

Sosem szabad!

Pasizni meg nem fog kb 13-14 eves koraig.Most abban a korban van, hogy szegyenlis lesz a fiuk elott.Foleg amikor el kezd noni a melle stb.

Ilyenkor (11-19 eves korig is eltarthat ez az idoszak) nincs kibekulve magaval.Lazadni akar a vilag ellen, pedig csak magat nem tudja sokszor elviselni.Miert pattanasos miert szorosodik, miert zsiros mindig a haja....sajnos a gyerekek gonoszak is es piszkaljak azt aki kicsit is kilog a sorbol.Ilyenkor allj mellette(nem szo szerint, csak tudja, hogy szamithat rad...ezt sokszor mond el neki) es hagyd feldolgozni magaban az esemenyeket.

Kitartast ez nehez odoszak kezdete :)

2010. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
10%

ok,kamaszodik.de már 10 évesen önkielégítés???Késöbb mi lesz???

Nem is tudom mi lesz ha a l´nyom ennyi idös lesz....

2010. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez nem feltetlenul a kamaszodassal jar!!!

Anyukam orvos es meselte, hogy en mar 2-3 evesen is simogattam ott magamat.Ez jo erzes neki.Men gondol meg magara a sexre.Igazan nem is tudja mit csinal, csak azt tudja, hogy ez jo erzes.A kisfiuk is jatszanak a magukkal akar mar 1-2 evesenis.Nem lattatok meg olyan kisfiut aki mindig huzgalja a kukijat????

Ez nem sex!! Ez csak jo erzes keltesere hasznalja.

2010. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi azt, hogy "később mi lesz"? Hát később nyilván lesz nemi élete, ahogy minden felnőttnek. Az lesz KÉSŐBB. De ahhoz nyilván szükséges, hogy felfedezze a saját testét.


Amúgy igen, ez teljesen normális dolog, nincs ezzel semmi baj. Szóba se hozd neki, mert valószínűleg iszonyúan zavarban lenne, ha megtudná, hogy láttad.

2010. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
Nincs ezzel semmi baj! Már sokkal kisebb lányok is izgatják a puncijukat. Ez nagyon hasznos, mert megismeri a saját testi reakcióit. Minden rendben van vele, ne aggódj!
2010. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!