Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudnám elfelejteni őket?

Hogy tudnám elfelejteni őket?

Figyelt kérdés

Most lettem 9.-es .Nem érzem magam annyira jól itt.Elvagyok meg minden az igaz, heti 2x esténként sirok mert annyira hiányzik a régi osztályom.Rengeteg dolgot tudnék felsorolni h mit éltem át velük.Nem mondom hogy mindig minden jó volt voltak veszekedések de azért mégis fél életemet töltöttem velük.És nem megy.Tudom mindenki átesik egyszer ezen.De én akárkivel beszéltem már senkinek nem hiányoznak max egy nagyon kicsit ami meg természetes:/

Eltelt 2hónap és nem tudom elfelejteni őket.Hiányzik a közösség az iskola a szünetek az osztálykirándulások a veszekedések minden:( még a tanárok is ://


2010. okt. 23. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon természetes képzeld én már most el gondolkoztam azon hogy milesz velem az osztályom nélkül??

Bár néha azt kivánom bár rég kimaradtam volna 8-ból hogy elfelejtsek mindent ami ide kapcsolodik..

De.. ez természetes

2010. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Énis most mentem 9.-be,először nekem is marha szar volt,de mostmár nagyon jóban vagyunk,már nem igazán tudom egy osztálynak tekinteni a volt osztályom. XD

Mindent elmondhatok a mostani oszimnak,mindenben támogatnak,segítenek,még a fiúk is! Ami általánosban nem volt meg.

2010. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne elfelejteni őket? Én tartom velük a kapcsolatot , szinte minden nap beszélek velük,és amikor tudok találkozunk is, közben persze az "új" osztálytársaimmal is jóban vagyok. Nem lehetetlen összeegyeztetni, oké , hogy nem vagytok együt naponta, de azért nem kell elfelejteni őket.
2010. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi még csak 8.-osok vagyunk, de már sírunk mert nem akarunk elballagni :) nehéz lesz nekünk is szerintem..:S
2010. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tarthattok ti is ötévente osztálytalálkozót, habár ez nem az általános iskolákra jellemző.

Én az akkori egyik legjobb barátomat ballagás óta nem láttam. Most 10.-es vagyok. Sokszor gondolok vissza, de az még jobb, amikor összefutok véletlenül egy régi osztálytárssal, és jókat röhögünk a sok bolondságon amiket műveltünk :) szép volt, jó volt, elég volt. Középsuliból még rosszabb lesz elmenni, hidd el!

16/F

2010. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!