Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma reggel kimentem a kertbe...

Ma reggel kimentem a kertbe és ott láttam a kismacskámat feküdni de már nem mozdult meghalt. Hogy tudnám elfelejteni ezt? ( (

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
De szomorú. :(
2011. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem szerezz egy új cicát, az biztos elfelejteti veled.
2011. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
többé már nem akarok macskát mert rövid idön belül 2 vörös macskám elveszett 1 et megmérgeztek most meg ő
2011. okt. 25. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom a cicót, aranyos lehetett. Nem kötekedésből írom, de talán nem kéne egy kismacskát kint hagyni ilyen hidegben, pláne, hogy az eső is esik. Ha lesz másik, erre azért figyelj oda.
2011. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejtened. Sajnáld, gyászold meg, aztán lassan majd túlleszel rajta. De elfelejteni nem fogod, és nem is kell.
2011. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerezz új cicát,és tegyél meg mindent egészsége megőrzése érdekében.
2011. okt. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Fogyó állat, nekünk a kutyusok ilyenek a barbárok miatt, vidéken.Nekem már nem lesz több cicám, nem fogok szomorkodni elvesztésük miatt! Három hete eltünt a két éve befogadott kis töröttfarku macsekunk.
2011. okt. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd a mielőbbi felejtést, mert az nem felejtés volna, hanem az érzelmek elnyomása. Inkább ha úgy érzed sírd ki magad, add ki nyugodtan az érzéseid, aztán szerezz egy másik cicát ha már túl vagy rajta. Én is már többször veszítettem el cicát (ahogy írták sajnos tényleg fogyó állat) egyiket sem "gyászoltam", meg is lett az eredménye, van amelyik miatt még most is lelkiismeret furdalást érzek. Na ne érts félre, nem azért mert tehettem róla, de valamiért az ember ilyenkor mindig ezt érzi. Azt hiszi nem tett meg érte eleget, nem vigyázott rá eléggé, stb. Fel a fejjel. lesz még cicád akit szeretni fogsz és sok örömöd lesz benne.
2011. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik a vörös cicák nagyon kapósak mostanában..

Én 2 hete vesztettem el a vörös cicámat (4 hónapos volt), szerencsére a halott kis testét nem láttam, de a vérfoltot igen, és életreszóló trauma, tudom mit érzel.

Csúnya közhely, de az idő segít. Nagyon sajnálom.

2011. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!