Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! Miért nem igazságos...

Segítség! Miért nem igazságos az anyám miért én vagyok mindig rossz?

Figyelt kérdés

Az anyámat sajnos nem tudom úgy szeretni mint ahogy kéne sőt néha úgy érzem hogy ő nem is akrt engem mint gyerekét.Mert a nővérem azt csinál amit akar van már sok egyese pedig nekem még a 4-est sem engedik.

:S

Az öcsém pedig anyuci kis kedvence a nővérem is nagyon szerti, én pedig bárhogyan is próbálkoztam engem sohasem szeretett úgy....

Majdnem minden éjjel sírok és errről a legjobb barátnőmön kívül senki nem tud elmondjam h nem szeretem az anyám????

Mert ha elhalgatnom azzal nem hiszem h változna a helyzet.


2010. okt. 23. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok gyerek erezte/erzi azt, hogy nem szeretik a szulei.

En is mindig ezt ereztem!!!

Apukam a mai napig jobban huz a noverem fele, viszont anyukam inkabb az en oldalamon all(amit sokaig nem ereztem!!!)

Van egy 14 evvel fiatalabb hugom aki a csalad kis kedvence.

Nehez ebben a helyzetben okosat mondani.Nagyon remelem, hogy Te is csak rosszul erzed es idovel kiderul, hogy rosszul ertelmezted a jeleket mint nalam is volt.

Annyit tudok tanacsolni, hogy probald a leheto legjobban szretni a csaladodat es remelhetoleg vissza fogod kapni ezt a szeretetet toluk.

2010. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tippet engem apa szeret jobban de anya.... sajnos nehéz kedvesnek lenni valakivel akit nem annyira szeretünk főleg ha ő az anyukám...
2010. okt. 24. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!