Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-13 éves fiatok mekkora?...

12-13 éves fiatok mekkora? Csajozik már?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy magas a fiam, de annyira durván lóg ki az osztályból, hogy döbbenet. Nem tudom, hogy a többiek kisebbek mint az átlag vagy tényleg ilyen durva az eltérés.

Illetve már szerelmes, járnak randizni. Szerintem nincs ezzel gond, de tesóm szerint még korai.

6. osztályos (a szerelme is)



febr. 8. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nyár elején lesz 12 a fiam. 164 cm magas. Nem csajozik még, eszébe sem jut.
febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Tavasszal lesz 13 éves, 172 cm magas. A lányok abszolút nem érdeklik.
febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
A másodikos (!) fiam osztályában van egy kisfiú meg egy kislány, akik első óta "együtt járnak", mert szerelmesek. Tudnak róla a szüleik és a tanító nénik is. 8 éves gyerekekről van szó, tehát nyilván ez nem eldugott folyosókon smárolásban és hasonlókban merül ki, de szinte mindig együtt játszanak, egymás mellé ülnek, fogják egymás kezét sokszor, tanítási szünetekben is keresik egymást (a szüleik), mert hiányoznak egymásnak, stb. Mindkét gyerek tök cuki amúgy, teljesen normális családból. Szóval látod, van akit már ennyi idősen is érdekel, persze sokkal gyerekesebb módon, de akkor is. A fiam abszolút tojik a lányokra még. Van aki korábban érik, van aki később. Ha már itt tartunk, én is voltam kb. 16-17, mire elkezdtek érdekelni a fiúk. Addigra már minden barátnőm járt valakivel, vagy akár túl is voltak x fiún, de nekem nem volt rá igényem, hiába voltak érdeklődők.
febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A szomszéd kisfiú hatodikos, az kb 12 éves, nagyon szeretne csajozni, de senki se vevő még erre a kortársai közül. Egyszer mesélte, hogy ingben akart menni iskolába, hátha úgy bevágódik a kiszemeltnél, de az anyja elfelejtette kivasalni az inget :D
febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Van olyan kissrác, aki már 3 évesen csajozik
febr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Persze enyém is csajozott már az oviban. De ez már más. Nem a suliból ismerik egymást. (neten ismerkedtek meg egy közös barát chat csoportjában). Vásárnapokat gyakran náluk töltu, viszem őket kiállításokra, vagy a kislány anyukája korizni vagy moziba.

Stb.

febr. 9. 08:12
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Azért 12 évesen a társkereső chattel óvatosan!
febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem társkereső chat. A legjobb barátja csinált egy chatszobát a barátainak, így kezdtek el beszélgetni.
febr. 9. 13:56
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 13 múlt, 190 cm, 46-os a lába. Persze tudom, hogy ez nagyon extrém, aggódom is, hogy hol fogok venni neki cipőt, mert még nőni fog a lába, tuti. Kb. fél éve kezdték el érdekelni a lányok. Mivel az osztályban csak 3 fiú van rajta kívül, most már lány barátai vannak. Állítja, hogy nem szerelmes egyikbe sem, de folyamatosan 2 csajjal lóg együtt, a suliban is folyton együtt kapnak beírást ők hárman.
febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy van aki az enyémnél magasabb. A fiam 12,5 éves 182 cm körül van, 45ös lábakkal.
febr. 9. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!