Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, kedved szülők,...

Mit tennétek, kedved szülők, ha kiderülne, hogy a 12-15 éves lányotok éjszakánként a "kiváltságosoknak" vetkőzös lájvokat adna?

Figyelt kérdés
És lenne a "kiváltságosok" között akár 30 körüli pasas is?
febr. 17. 19:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Miért "kiváltságosok"? Miért nem lehet embereknek hívni őket? Fura ez az egész. Ha nekem tetszene valaki, tuti nem egy anonim oldalon keresnék tippeket, hogy hogy cseszhetnék ki legjobban a csajjal, hogy csak nekem tartson vetkőzős live-okat.
febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
52%

20-as, igen, szemrebbenés nélkül feljelenteném és nem azért, hogy kics.szek a lánnyal, hanem elkapják azokat, akik 13-14 éves kislányokra verik a frkukat.


Pontosan.

febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
33%
Azért én a kérdező körmére is rácsapnék, hogy nagy ló 20 évesen egy 15 éves kislányért epekedik... A 20 éves lányok meg alázva vannak, ha pár évvel idősebb pasihoz fordulnak, de az tök oké ha ilyen lovak kislányokba hősszerelmesek, miközben lassan kvázi felnőttek.
febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!