Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves 20 évessel? Gáz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves 20 évessel? Gáz?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 20, normálisnak tartom magam, nem csak "arra" megyek. Lehetséges hogy kiütközik a korkülönbség, akkor nyilván felejtős. Igazából csak a dolog megítélésére vagyok kíváncsi, hogy mások hogy látják.

2022. szept. 28. 10:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%

Ha a lány 15, a fiú meg 20, úgy gondolnám,hogy a fiú nagyon éretlen lehet. Szerintem aki a saját korosztályában vagy korban közelebb nem talál társat, azzal valami "baj" van. Vagyis különleges/különc. És ez nem feltétlen jön be a legfiatalabb generációs csajoknak. Hanem a tömegfiúk, kicsit kevesebb korkülönbséggel.


Ja és nagyon kiütközik a különbség, főleg ha egy mai 15 évest nézünk. Teljesen más korban vagytok, ő most kezdi a középsulit, te meg már nagy esellyel dolgozol, vagy egyetemet koptatod. Teljesen más élethelyzet. Nézeteltérések. Értelmetlenség. Más értékrend. És változás. Középiskolában sokat változunk.

Ez az én megítélésem, én ezt így látom.


Később viszont, mondjuk 5 évvel idősebb párnál már teljesen ellentétes lenne a megítélésem.

2022. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Ez a korkülönbség ezzel a felállással nagyon sok ellenszenvet válthat ki és ahogy előttem is leírták, elég sok mindent elmond az adott fiúról, hogy egy 15 éves kislánnyal kezd ki...


Mert lehet valaki 15 évesen is érett, és valaki 20 évesen gyerekes, de így is teljesen más a kettő.


22 éves fejjel nevetségesnek tartom, hogy ez egyáltalán valakiben felmerül, hogy egy ilyen fiatal személlyel létesítsen bármilyen kapcsolatot is.

2022. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen normális ez a korkülönbség
2022. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is OK.
2022. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Tökmindegy mi a gáz és mi nem.

Ti jól vagytok egymással és kész.

Ne mások elképzelései szerint akarj élni. Élvezd az életben az összes pillanatot, ami szembejön.

A 30-40-es korosztály úgyse érti meg, hogy egy 15é lánynak is elázik a bugyija és ismeri a kispárnája sarkát. És így kezdődik minden :-)

2022. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Miért lettünk lepontozva?
2022. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Mások megítélésére volt kíváncsi a kérdező.
2022. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit.
2022. szept. 28. 12:27
 9/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem azért csinálod ezt, mert a korodbeliekkel nem sikerül semmi, akkor nem ajánlom.
2022. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem vált be sose a nagy korkülönbség és 15 évesen még az 5 év is soknak számít.
2022. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!