Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire általános az hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános az hogy egy 15 éves csaj pedofilnak tartson egy 19 éves pasit aki közeledik feléje?

Figyelt kérdés
Csak szerintem fogalomzavar aki ekkora korkülönbség miatt pedofil jelzővel dobálozik?

2023. aug. 15. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez fogalomzavar, ettől függetlenül valószínűleg nem csak random dobálózik ezzel. Ha mondjuk egy srác már a 3. elutasítást is semmibe venné, akkor lehet én is mondanék ilyesmiket.
2023. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Vannak ilyen "férfiak" tini lányokra vadásznak, lopott képekkel nyomulnak, és jellemzöen tininek vagy 20 körülinek adjak ki magukat.

Így szép lassan a lány bizalmába férköznek telefon stb esetleg szexuális témákat is bevetve.

Végül a talin vagy tali előtt derül ki az igazság.


De addigra már van vmi érzés és elnézi a férfinak aki 35-45 éves is akár, túlsúlyos igénytelen kopasz stb. Egyszer láttam ilyet megmentettem lányt volt egy rossz érzése és a tali helyén valóban egy pocakos, szemüveges, gyér hajú 40-es férfi állt... Alig birtam ki hogy ne menjek és üssem le a retket, aki tininek adta ki magát

2023. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, ez extrém eset. Olyanokra gondolok amikor a pasi valóban 19
2023. aug. 16. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

hatott rá a fideszes propaganda

Igazad van, teljes képzavar a csajnál.

2023. aug. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
22%
Ha erőlteti a dolgokat, akk meg tudom érteni a csajt. Hiába csak 4 év a korkülönbség, a csávó már nagykorú, a lány még bőven nem.
2023. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%
Igen, fogalomzavar és nemnormális, de a közeledés milyenje a döntő.
2023. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!