Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korig normális a...

Hány éves korig normális a közös szoba különböző nemű testvéreknél?

Figyelt kérdés

febr. 24. 06:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ameddig nekik megfelelő.

Egy szobában voltam a bátyámmal. A nemének semmi köze nem volt ahhoz, hogy külön szobát akartam. Semmi olyat nem csináltunk a szobában, ami az ellenkező neműt jobban kellett volna zavarnia.

febr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Hű, de jó kérdés, én is ki akartam írni már.

Nekem is különböző neműek 2 év van köztük. Én úgy vagyok vele, hogy remélem, fogják majd mondani, hogy külön szobát szeretnének

febr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem normális vagy nem normális dolog kérdése, rengetegen nem engedhetik meg maguknak, hogy akkora házat vegyenek, hogy mindenkinek saját szobája legyen, így egy szobában nőnek fel...
febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is különböző neműek lesznek. A lányom és a fiam között 3 év korkülönbség lesz. Egyenlőre biztos, hogy egy szobában lesznek egy ideig. A házunk mérete alkalmas arra, hogy külön szobájuk legyen később, csak az elrendezése nem jó, így majd bontani és átalakítani kell, amire jelen esetben még nincs meg a keret. Pár év alatt összejön rá. És van egy kis melléképületünk is, amit fenntartunk arra, ha valamelyik gyerek esetleg "külön akar költözni".
febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Lányként az öcsémmel egy szobában nőttem fel. Nem volt több szoba a házban, így fel se merült, hogy külön szobánk lenne. Ha nincs, hát nincs, ennyit gyerekként is fel tudtunk fogni, úgyhogy nem is volt hiszti emiatt egyikünk részéről se. Tudtunk normálisan együtt élni, semmi traumánk nem lett a dologtól.
febr. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Öltözködésben nem okoz problémát?
febr. 29. 05:39
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy szobában nőttem fel a fiú testvéremmel. Szerettünk volna saját szobát de nem volt lehetőség rá.

Az öltözködés, ilyesmi nem volt probléma, inkább csak azért akartunk saját szobát mert másoknak volt. Olyan 10-12 éves korunkban volt ez téma.

febr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért okozna?

Ott a fürdőszoba, ha valaki szégyenlősebb. A hónap bizonyos szakában akkor se grasszáltam volna meztelenül, ha saját szobám van, hisz nem akartam volna összevérezni mindent. Az hogy a többi napon is a fürdőben öltöztem, meg megszokássá vált

febr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt külön szoba, a hugommal, szüleimmel kétszobás panelben éltünk, nem volt erre mód. Így is a miénk volt a nagyobb szoba. Megoldottuk a dolgokat, nem volt belőle probléma.
febr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amíg ők maguk külön nem mennek. Nálunk az idősebb 11 éves korában vonult külön szobába aludni.
febr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!