Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamaszfiamnál óvszert...

A kamaszfiamnál óvszert találtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudtommal nincs barátnője.

Amikor a ruháit pakoltam be akkor egy durex óvszer esett ki. De csak egy darab.



febr. 25. 18:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
78%
Az én fiam még nem érte el ezt a kört, de ha eléri, én fogok neki venni óvszert. Ha lesz barátnője, ha nem, mindegy, bármikor kellhet, és inkább legyen nála mintsem nem. Sokkal egyszerűbb óvszert venni neki, minthogy hazajöjjön 16 évesen hogy felcsinált valakit. Szerintem ezzel semmi baj nincs. Ha kérdése lesz, valószínűleg az apjához fog menni, nem hozzám, de ettől függetlenül szerintem fontos tudatni a gyerekkel, hogy nyugodtan az anyjához is fordulhat. Mi sem voltunk különbek ennyi idősen, minden kamaszt érdekli a szexualitás, ez normális. És inkább minket kérdezzen, mint össze-vissza hülyeségeket olvasson az interneten vagy bárhol. Én ha eljön az ideje, és a fiamnál találnék óvszert, megdícsérném, és megkérdezném van e bármilyen kérdése.
febr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Dicsérd meg.
febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
88%

Ülj le és borulj ki idegileg.

Más javaslatom nincs.

febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A suliban szokták osztogatni felvilágosító órán, mindenki kap egy óvszert a védőnénitől és el is mondja, hogyan kell helyesen felhelyezni. Nálatok nem volt ilyen?

Amúgy 15 éves korunkban mi vízzel töltöttük meg a kotont és kidobtuk nyáron a járókelők nyakába az ablakból. Ennyit diákkorunk szexuális kultúrájáról... :D

márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
A tévében látott dagi tanárúrtól kapta biztos. Különórán... :D
márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Örülj hogy védekezik. Plusz gyakorolni is jó az óvszer, legalább nem a csaj elött bénázik vele
márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!