Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális, ha egy lány azért...

Normális, ha egy lány azért nem akarja, hogy barátja legyen, mert az osztálytársak csúfolkodni kezdenek?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó.(Nekem van barátom)

13 éves lányról van szó.

És az osztály 3/4-edének barátja/barátnője van , és nem is nagyon érdekel senkit:D Nem,hogy még csúfolkodjanak:D

Ez normális ebben a korban?



Köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 25. 15:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Ez szerintem olyan mint az ovibaan:D
2010. okt. 25. 15:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális. Én akartam, lett és semmi nem volt. Mi inkább segítünk megoldani a problémákat (ha van). Meg néha kérdezünk. De az osztály másik fele mindent tudni akar és ez így gáz =/. Igaz, hogy mi eltitkoltuk előlük csak azok tudták akik a legjobb barátaink és megbízhatóak :) De ennyi. Ez amúgy sem sulis téma :D. De am meg ha az osztálytársak éretlen kis faszok akkor meg tuti, hogy cikiznek.
2010. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De épp ellenkezőleg. Nem olyan az osztály, nekem ezért fura, és nagyon soknak van barát/barátnő.. De ő nem,mert akkor cikizni fognak. De hát miért tennék az olyanok akik épp őj csajoznak, pasiznak?

És a többiekkel nem kell foglalkoznii..,mert nálunk akik ilyen miatt cikiznek azok lúzerek:D

2010. okt. 25. 15:15
 4/7 A kérdező kommentje:
épp úgy:D*
2010. okt. 25. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Eszti vagyok :D :


Hát ha tudja hogy nem olyan az osztálya akkor mitől fél?

Istenem.. De valaki még nem felkészült...

2010. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen korban még minden kis szarságért csúfolják az oszttársak egymást :D


Majd kinövitek...


17F

2010. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De epp az, hogz nem csufol senki senkit :D
2010. okt. 25. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!