Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmentem randizni kb 2-3 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem randizni kb 2-3 hete egy lánnyal, minden jó volt, de nem lett belőle semmi végül, békében elváltunk. Viszont most megtetszett az előző lány barátnője (nem a legjobb barátnője, de eléggé jóban vannak, plusz osztálytársak). (? )

Figyelt kérdés

Nagyon gáz lenne ha elhívnám őt is egy randira?

Ha összejöttem volna az előző csajjal, majd szakítunk, akkor szóba se jönne, de ez más helyzet....


2011. júl. 4. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett belőle semmi akkor szerintem nyugodtan hívd el randizni hátha vele jobban alakulnak a dolgok. Ha összejöttetek volna aztán szakítotok tényleg más lenne a helyzet,de ha megbeszéltétek hogy nem akartok egymástól úgy semmit akkor nem hiszem hogy bármi baj lenne belőle.
2011. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
no problem
2011. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!