Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon tetszik egy lány osztálytársak voltunk és leszünk is. Csak az a baj ha hozzászólok akkor már rögtön elkezd kergetni meg ütögetni. Meg mindenkinek azt mondja hogy engem utál a legjobban az osztályból.

Figyelt kérdés
Ja és járni szeretnék vele
2011. aug. 24. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd a pics.ába. Azt hiszi ezzel most de menő, mert veri a fiúkat... gyerekes
2011. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ki mind a négy kereke de valszeg neked sem ha ennek ellenére még szerelmes is vagy belé.
2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ütöget ba.zd pofán
2011. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A farkad verje ne téged!
2011. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nincsmit tenni hagyd a fenébe és téníleg dilis ha ütögetni meg keretni kezd de ha minden fiura igy reagál akkor még fog kapni egyszer egy nagy pofont mert ha minden fiuval kikezd előbb utób ki fog fogni egy olyat akinél csak annit lehet mondani hogy rossz fiuval kötöszködött
2011. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
66%
Fiatalság bolondság...
2011. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó elotti mást nem ütöget csak engem még akkor se ha nagyon rosszat mondanak neki
2011. aug. 24. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a barátaimat szoktam enyhén bántalmazni. Viszont ha valakit nagyon utálok azt nem hogy nem ütögetem, hozzá sem szólok, ha nem muszáj. Viszont ha mindenkinek azt mondja, hogy utál... Nem látom a logikát, szerintem hagyd. 15/L:)
2011. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jánosnak hívnak? :D
2012. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!