Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan tudjam hogy elektromos...

Honnan tudjam hogy elektromos roller gyereknek is való e ha nem írják a tájékoztatóban?

Figyelt kérdés

Pl ez jó 10 évesnek?


[link]


Vagy hogyan kell rollert nezni? Legyen rajta fék és ennyit nézzek?



márc. 29. 06:54
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
LoL
márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Már az is betett hogy x watt y volt 8 colos meg ezek. Aztán kiderül hogy ez csak a jéghegy csúcsa.


Nem akarok ugy kiadni majd' 200 ezret hogy aztán állni fog vmi sufniban meg azt se tudom hogy kell használni.

A "tempomat" ról is most olvastam először.


Érettségire nem készultem ennyit mint amennyit kéne egy rollerhez.

márc. 29. 08:17
 13/33 anonim válasza:
90%

jóvan, fejezd már abba a vergődést, mert getsziszánalmas már

ez egy kib#szott roller, nem kötelező megvenni ha meghaladja a képességeidet, sodorj egy cigit oszt lapozt tovább

márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Apuka nincs, aki értene hozzá?

Amúgy 10 évesnek én nem is adnék még elektromos rollert.

márc. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Apuka nincs(külföldön van). De igen a férfiak értenek inkább ilyenhez. A drónjának is a hatezer programja, nekem már csak a használati útmutatója is feladta a leckét.

A gyerek es az apja értette. Meg tud olyan trükköket is hogy bukfencezik a levegőben egyhelyben repul a töltését is figyelik meg stb. Es az csak vmi tizenezre dolog volt. Én azt is elengedtem.

Ezt is.

márc. 29. 08:25
 16/33 A kérdező kommentje:
13 a cigisodrás is meghalad. Füvesek mutattak olyat hogy úgy tekerik meg higy meggyújtásnál spirál alakban ég le és tök jól néz ki. Na ha annyira a sodráson vagy kivancsi vagyok neked az menne e. Nem a füvezés, hanem a sodrás.
márc. 29. 08:27
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem vennek elektromos rollert gyereknek. Te amugy szulo vagy?


Meg felnottkent is rohadt veszelyes tud lenni.

márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Mert a bicikli aztán nem veszélyes.
márc. 29. 08:36
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az elektromos roller veszélyesebb a biciklinél, tény, és nem vélemény.
márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
88%

Hat azert rohadtul nem mindegy, hogy mennyivel mesz vele.

Biciklivel is lehet gyorsan menni, de kis esellyel fog a gyerek 25-30 km/oraval tekerni, mert nem birja.

Amig egy rollernel meg csak nyomod a gombot es mesz mint egy orult. Raadasul fiuk, kiskamaszok, megy majd a haverokkal az okorkodes a rollerrel, amivel ugyebar elmeletileg jardan nem is lehet menni.

Nem es nem.


Rengeteg ilyen kis hulyegyereket latok a kornyekunkon elektromos rollerrel, mindig azon gondolkozom, hogy ilyenkor a szulok hol a francban vannak. Gondolom nem is tudnak rola hogy mi a fenet muvelnek, de katasztrofa (iskola kozeleben lakom). Eletveszely.

márc. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!