Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan tudjam hogy elektromos...

Honnan tudjam hogy elektromos roller gyereknek is való e ha nem írják a tájékoztatóban?

Figyelt kérdés

Pl ez jó 10 évesnek?


[link]


Vagy hogyan kell rollert nezni? Legyen rajta fék és ennyit nézzek?



márc. 29. 06:54
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk onnan, hogy írják?


"Ajánlott utas életkor: 16 – 50 év

- Ajánlott utas magasság: 120 – 200 cm"


Ott vana tulajdonsagoknal.

márc. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Jé tényleg írják. Azt a részt a sok watt volt kapacitás 8 colos gumi meg ezek miatt csak átfutottam, mert ugy se mond nekem semmit..


Amugy ha kilyukadna a gumi mint a bicikkiknél látom, hogy állandoan javitja foltozza mindenki, akkor le is tehetnénk a rollert a kamrába? Gondolom pótgumik vagy rollerszerelők nem is léteznek..

márc. 29. 07:10
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy javítják őket, mint a bicikliket, legalábbis itt nálunk-nem Magyarországon élek
márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim válasza:
92%
Természetesen, ahogy az autót is bontóba kell adni, ha kifogy a benzin miután elhoztad a szalonból, meg a hűtőt is szeméttelepre dobod, ha kietted belőle a kaját.
márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Tömlős kerekű nem ajánlott. A keréknyomásra nagyon oda kell figyelni, különben a külső kidörzsöli és kilyukad.


Ezt hallhattad mástól. Tömlő nélküli levegős gumi az ajánlott.

márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes üzenetet. Padlót fogtam mennyi ezer dolog van.

Nekem korabban gyerekkoromban lett egy biciklim ugy hogy kinéztük megvettük és ennyi.

Ma meg egy rollernél figyeljek ezeregy dolgot még használat mellett is nemcsak előtte felmérni.

El is ment a kedvem az egésztől.

márc. 29. 07:39
 7/33 A kérdező kommentje:
A levegős gumi könnyen lyukad. Ah
márc. 29. 07:40
 8/33 anonim válasza:
100%

"Nekem korabban gyerekkoromban lett egy biciklim ugy hogy kinéztük megvettük és ennyi.

Ma meg egy rollernél figyeljek ezeregy dolgot még használat mellett is nemcsak előtte felmérni."

Ma is vehetsz pontosan ugyanígy rollert, meg annak idején is utána lehetett volna nézni dolgoknak.

márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát nem olyan válaszokat kaptam privibe se hogy egy rollert ma lehetne úgy venni hogy csak kinézed és ennyi. Legyen duplfékrendszere a tömlős nem tömlős gumi közti kulonbségek, kresz, irányjelzők, akksi annak töltése, meg ezeregy dolog.
márc. 29. 08:11
 10/33 A kérdező kommentje:
Majd ha a gyerek lesz olyan nagy átkuldom neki üzenetben hogy miket kell nézni es keressen magának ugy rollert. Én elengedtem.
márc. 29. 08:12
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!