Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Honnan tudjam hogy elektromos...

Honnan tudjam hogy elektromos roller gyereknek is való e ha nem írják a tájékoztatóban?

Figyelt kérdés

Pl ez jó 10 évesnek?


[link]


Vagy hogyan kell rollert nezni? Legyen rajta fék és ennyit nézzek?



márc. 29. 06:54
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Akkor minek van gyerekeknek e-roller?

Amugy sztem biciklivel ugyanolyan életveszély.


Azt pl nem is használunk mert ki nem mennék vele forgalomba soha.

Max a ház körül gurulhat vele(nincs autforgalom nálunk illetve elenyésző semmi)


De valami kéne nyárra mert nyáron táborba jár, minden reggel este gyalogolunk a város masik végébe mert tömegkozlekedéssel amiert messze vannak megállók és más utvonalakon mennek mint "kéne" akkora köröket kell utazni hogy gyalog udaannyi idő célirányosan gyalogutvonalakon. Ahol nincs forgalom.

Es hatalmasat segítene rajtunk vmi közlekedési eszkoz gyaloglás helyett.


Viszont olyan tarsasházban lakunk ahol nem tanácsos semmit hagyni a közös tárolóban. Tehát fel-le kell hozni a lift nélkuli házban az x edik emeltre minden nap. Es több kilos vasakat nem szeretnék napi 2 szer is cipelni. Korábban csak a babakocsitol is kiment a derekam . Eletem elso lumbágója. 1 hétig se tudtam kiegyenesedni. A babát se ellátni. Segitség kellett.


Es egy roller azért konnyebb. De ha nem hát nem.

Legyaloglunk több ezer km-t is nyáron ha kell.

márc. 29. 09:40
 22/33 A kérdező kommentje:
De szép nosztalgia tényleg. Napi 5-10 szer is babával babakocsival fel le az emeleteket járni frissen szülve is. Dehát en nem vagyok anya a gyk szerint. Mit várok én.
márc. 29. 09:44
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
jóvan akkor duzzogj, és hisztikézz, aztán szólj rá a gyerekre, hogy hívja fel apukát, mert nagyzási rohamodban egy ingatag, motorszerű lécre akarod őt ráállítani, hogy aztán már ne sokáig kelljen szenvedned a gyerekneveléssel. tíz éves bzmeg, persze hogy nem való neki motor. bicikli se igazán, nem hiszem hogy van annyi térlátása, reflexideje és kresz-ismerete, hogy biztonságos legyen a dolog. nagyon szeretik ezeket a kétkerekű szrokat mentegetni, hogy az összes többi közlekedési eszközé a felelősség, mert valaki hülye és leszrja a szabályok létezését, de ettől még ugyanúgy elcsapja egy autó az első be nem tartott elsőbbségadás-táblájánál...
márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem vennék! Látom, mikor viszem a lányomat suliba hogyan közlekednek vele a kamaszok. Mint az őrültek száguldoznak, nem figyelnek a forgalomra, a gyalogosokat szinte elgázolják a járdán, védőfelszerelés persze 0, mert akkor nem menő. Inkább sima roller vagy bicaj, legalább mozog is.
márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Ki hisztizik? Annyit írtam letettem a rollerről. Ez nem hiszti. Elengedtem mint a drónnál is. Meg túl drága ahhoz hogy egy fészerben álljon mint egy dísz.


Amugy simán tud rollerezni. Már rollerezett ilyenekkel. Én csetlek botlok ele a gyerek meg keni vágja elsőre is.

Akkora élmény volt neki pár perces rollerezés, hogy napokat zengett róla utána mintha vidámparkban lett volna.


De minden másban is gondolkodom. A bérautótól kezdve mert tavaly nyáron már lógott a belem es a csillagokat is leszidtam mád az égről hogy nem megy a napi 2 túra nekem. A közlekedest jövőre mindenképpen meg kell oldani. Ha törik ha szakad vagy felmondok.

Ezt is beszéltem a céggel is hogy határozottba vegyenek inkább át. A nyarakat nem akarom vállalni elegem van a táborból. Es az miatt csak 6 órazni tudtam is nyáron heti egy szabimat azaz egy nyár alatt leszedtek vagy 10 napomat ez miatt.


Tehát reggel este gyaloglok is dolgozok is a szabimat is leszedik a gyerekkel tanulni se tudok egy nyarunk sincs.


Tavaly megfogadtam soha többé még egy ilyen nyarat.

márc. 29. 10:03
 26/33 A kérdező kommentje:
*vele
márc. 29. 10:04
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező! Azért van a gyerekeknek e roller, amiért még van bébikomp meg kenguru is, amiért még árulnak alkoholt és dohánytermékeket, mert van rá igény, mert hiába káros/veszélyes, haszontalan lesz, aki megveszi. Ennyire egyszerű, de szerencsére nem kötelező és mindenki el tudja dönteni mit vesz meg és mit nem. Nálunk 2 éves kortól rollereznek, bicajoznak a gyerekek, de soha nem vennék ilyen elektromos szart nekik.
márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Az ugy megoldana mindent ha jul 1. és szept 1 közt nem dolgoznék. "Szabim" is lenne végig tudnánk érdemben tanulásban minőségi időben is tölteni a nyarat, millii meg egy tervem lehetne. Külföld is.
márc. 29. 10:07
 29/33 A kérdező kommentje:
27 nem lesz rollere. Feladta nekem csak az is hogy felkészüljek belőle. Nem is mondtam még neki hogy ne zsongjon be.
márc. 29. 10:08
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az a kerdezo, aki nem tudja megmagyarazni a 10 eves gyerekenek, hogy ne labdazzon bent a lakasban. Esetleg linkelhetitek a kerdest, ha valaki emlekszik, de nagyon elborult volt.


Es elektromos rollert akar neki,mikozben egy alap dolgot nem tud (es akar) megertetni vele!!!

Mar akkor is kattant volt, de ez egyre durvabb :D


Amugy nem nagyon ertem, hogy miert kene tobb ezer kilometert setalni (?). Feletek nincs busz? Vagy nem tudod ravenni arra se a gyereket, hogy szalljon fel?

márc. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!