Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hosszú illetve színes körmöt...

Hosszú illetve színes körmöt mikortól engednétek?

Figyelt kérdés
márc. 29. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolás kortól. Az én időmben pl. tilos volt általános iskolában a körömlakk (32 éves vagyok).
márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Én is középiskolás kortól. Bár torna órán nem lesz praktikus a hosszú.
márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
79%
Olyan harmadikos gimnazistaként ha él- hal érte, egye fene.
márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is középiskolás kortól. A gyerekeim még általánosba járnak és a felsős lányok nagy részének már műkörme van... Lehet, kicsit maradi vagyok, de ez szerintem túl korai!
márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Középiskolától, de maga fizeti.
márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Semmikortol, mert hogy fog részt venni tesi órán és hogy sportol? Hogy szeretné meg egylatalan ha mindig a kormeire vigyáz és nem kézizik, kosarazik stb teljes atelessel? Én vagyok az okosbab tudom, hogy ezzel a lehetőséget is elvennem hogy sportoljon. Én versenyszeruen keziztem, egyikonknek se volt nagy körme mert baromi veszélyes lett volna.
márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
16, ha az iskola házirendje nem tiltja
márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Színes körmöt bármikor, ha a suli tiltja, akkor csak szünetben. A lakkot zsebpénzből venné.


Hosszú körmöt, ha növeszti, úgy bármikor. Műkörmöt legkorábban gimiben.

márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

6-os, nem csak csapatsportolni lehet, labdával meg egymást fellökve, atya úr isten... Mi van ha a gyereked ezeket nem élvezi, rákényszeríted?



Egyebkent géllakkot ha szeretné, 7-8-tól, kifesteni akár felsős korától, vagy előbb, műkörmöt meg ha fizeti magának, de esetleg ha csúnya a körme, és ezzel tud érvelni, akkor fizetem neki mielőtt tudna diákmunkázni.

Tehát középiskolásként simán. Ott már nem is kérdés, hogy engedem-e, ilyen téren azt csinál amit szeretne, de én nem szeretem túlzottan a műkörmöt, mert szerintem annak akinek szép a körme, annak felesleges. Tehát rábeszélném, hogy preferálja a géllakkot inkább. :)

márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Eleve nem is értem hogy miért ekkora dolog ez, nem múlik rajta semmi. Iskolai szabalyzatba utkozhet maximum, de sem mindenhol, es baromsag is szerintem.
márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!