Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikortól engednétek rágózni a...

Fotucsok kérdése:

Mikortól engednétek rágózni a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, felügyelet mellett, és nem kerékpározás, játszóterezés, szaladgálás idejében.
2011. okt. 20. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Legnagyobb 4 éves. Még nem kapott rágót.
2011. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
2éves a fiam,szokott rágózni.Pl:ha megyünk a városba babakocsival.Rózsaszín Orbitot adok neki,kb 2 rágót nyelt le,amíg megtanulta,hogy rágni kell.
2011. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 évesek a nagyok, nyáron kaptak először 1-1 szemet a játszótéren (megkínálták őket). Én nem veszek nekik, de pl. én magam rágózom, és ha meglátják nálam és az enyémből kérnek, akkor adok nekik. Nem nyelik le, és úgyis hamar kiköpik, amint elmegy az íze.


A lányom 4 éves, neki nem adok még egy ideig, az biztos.

2011. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam augusztusban töltötte a 3-at. Eszembe nem jutott volna rágót adni neki, de kb. 1 hónapja meglátta, hogy én rágózok (amúgy én sem szoktam) és kikönyörgte, hogy ő is kaphasson. Így kapott. Nem nyelte le. De azért egy ideig nem szándékozom rágóztatni, csak már nem félek tőle. :)
2011. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5 éves a nagyobbik fiam, 1x már kikönyörgött 1-et, de rendszeresen nem adnék még neki :)

A kicsi (2 éves) meg szimplán kilopta a táskámból az extra mentolos Orbitot és nagy élvezettel rágta, alig bírtam kiszedni a szájából :))))

Így azt mondom, hogy szerintem olyan 6-7 éves kortól, tehát amikor már iskolába járnak.

2011. okt. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:11


bocs az offért de megkérdezhetem mégis miért van szüksége egy 2 évesnek rágóra?

teljesen ledöbbentem, ne haragudj, de ezt most épp ésszel nem tudom felfogni :D

2011. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért,amiért egy 3-4-5 évesnek.Ez volt a kérdés,válaszoltam!
2011. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!