Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikortól engednéd füvetnyírni...

Mikortól engednéd füvetnyírni a lányod?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Tavasztól, márciusban már nő a fű.
ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan azt akartam írni, mint 1 😅

Onnantól, hogy elkezd nőni a fű 🤣


Nekem fiam van (bár nem tudom itt a nem mit számít), de 3 évesen már nyírta.

Mentem mellette, igazgattam a hosszabbítót ő meg nyomta a kart és tolta a fűnyírót.

Most 5éves, még mindig ugyan így nyírjuk, ha segíteni akar

ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1: igaz :). Két évesen már együtt toltuk a fűnyírót, de felügyelet nélkül még jó pár évig nem hagynám, hogy nyírja, mert villanymotoros, nekem is figyelnem kell, hogy ne kaszáljam el a vezetéket. Ismerős fia már rendszeresen nyírta kb. 8 évesen, de ő egy higgadt, megbízható srác.
ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Hát, én 12-14 éves korig nem engedném. Az a kockázat, hogy ha elesik vele, a forgó kés csúnyán elkaszabolhatja.


Mondjuk nekem sebész a nagyapám és kering a családban pár rémsztori.

ápr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es, miért, ha 15 évesen taknyol el, nem szerez sérülést??? :D
ápr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5, de, de egy 15 éves jobban megérti a veszélyt. Kisebb gyerektől kevésbé várnám el azt az önkontrollt, hogy ha meglát valamit, ne tegyen hirtelen mozdulatot, magára rántva a fűnyírót. Egészen kicsi, akivel együtt nyírnánk, a lábam alá léphet és együtt esünk el.
ápr. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk benzines fűnyírónk van, felügyelettel 7 évesen engedtük a fiamnak. Most 11 éves, nagyrészt az ő feladata, néha kap érte egy kis pénzt, még mindig úgy nyírja, hogy közben valamelyikünk az udvaron van, biztos ami biztos, de már nem követjük lépten nyomon. Osztálytársai anyukáival beszélgettem nem rég, nálunk nagyrészt elektromos fűnyíró van, ők ezért nem engedik a gyerekeknek, sokkal balesetveszélyesebb.
ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!