Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hány órától lehet benzines...

Hány órától lehet benzines fűkaszával reggel fűvetnyírni hétköznap, 7-től ugye?

Figyelt kérdés

#fűnyírás #Falusibetyár
2021. jún. 15. 05:21
A kérdező szavazást indított:
7 től
8 tól
16 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Létezik központi csendrendelet, keress rá. Valamint az önkormányzatok helyileg is szabályozzák, ott a honlapon nézd meg, az a mérvadó, nem egy szavazás egy ismeretlenre.
2021. jún. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Általában 8 tól úgy látom, és köszönöm a szavazóknak!!

8 tól fogok hozzá!!

2021. jún. 15. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen mindegy, hogy "általában" mi van. A helyi önkormányzati rendeletet kell megnézni. Nálunk pl. 8-tól, de egyáltalán nem biztos, hogy nálatok is. Lehet 7-től, 8-tól, 9-től, vagy az is lehet, hogy nincs rendelet ott, ahol laksz.

Kíváncsiságból rágugliztam, és abban a két bp-i kerületekben, amiket megnéztem, nagy meglepetésemre nem 9-től, hanem 7-től szabad.

Nyáron, amikor 9 órakor már 30 fok van, én is nekifogok 7-kor, vagy néha még előbb. Mások simán nyomják olyankor 6-tól, senki nem szeret beöltözve hőgutát kapni. A szomszéd se, szóval ő se fog 8-ig várni, így kölcsönösen nem bsztatjuk egymást.

2021. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
👍.
2021. jún. 15. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk valaki este 9 után is még kaszál, faluba ennyi belefér, általában az újonnan ideköltözött pesti tahók pampognak.
2021. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!