Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyermekkövető alkalmazá...

Milyen gyermekkövető alkalmazást használtok?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani olyat, ami valós idejű és nem kerül sokba?

Esetleg olyat, amelyik egy előfizetéssel mindkét szülőnél működik?



#Gyermekkövető
ápr. 16. 20:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Kértük tőle, nem hív, nem üzen.

Ha elengedjük csavarogni, nem mindíg ér haza a megadott időben, ha egyedül kell otthonról elindulni, nem indul el időben. Ha tudja, hogy látjuk, jobban odafigyel ezekre a dolgokra.

Eddig findmykids-et használtunk, de az nem mindíg működik jól. Most gps tracker lenne, de az meg a két szülő mobilján, két előfizetési díjat kér.

ápr. 16. 21:14
 12/24 anonim ***** válasza:
78%

Simán Family Linket használok, így a Google maps mutatja. De nem kamasz a gyerekem. És együttműködő.

Ha a netet és a tartózkodási helyet kikapcsolja a gyereked, akkor szerintem nem fog működni semmi. 15 évesnél ha nem akarja, hogy lásd, nem fogod látni.

ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%

Life 360, nálunk az egész család rajta van.

Az meg alap, hogy ha elmegy, megmondja, hogy hova és hányra ér haza.

Nagyon megbízható, rendes kamasz :)

ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%
Az enyém is 15 éves. Google maps helymegosztást használunk az egész családban. Nálunk mindenki láthat mindenkit: én a férjemet és a lányomat, ők pedig engem és egymást is.
ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

"A gyerekben bízom, a világban kevésbé."


Akkor magadnak mondasz ellen, mert magyarán így semmi értelme a telefon lokátornak. Ha eltűnne valami miatt, a rendőrség be tudja őt mérni a telefonját, visszakövetni, hol járt a telefon és mikor.

Egy kamasznál nagyon gáz, hogy a szülei így akarják kijátszani. Ráadásul nagy eséllyel jobban ért az egészhez, mint te, simán rájön a turpisságra.

ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%
#15 milyen turpisság? A gyerek tudtával történik a dolog. Senki nem játszik ki senkit.
ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%

Ha azt akarod, hogy a gyereked 18 évesen rád bxa az ajtót, hajrá.


Az én telefonomon is volt "csak vész esetére". Aha..., csak vész esetére, persze.

Anyám állandóan ott lógott és monitorozta, merre vagyok, aztán jöttek az üzenetek, ha neki nem tetszett ahol járok - úgy, hogy megbeszéltük előtte.

ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17

Nem fogja 18 évesen rámcsapni (mert így is lehet mondani) az ajót.

Semmit nem tudsz, nem adsz értelmes választ, de okoskodsz.

Ha ilyen gyerekem lenne, nem sírnék, ha 18 évesen elköltözne. Hála istennek nem ilyen.

ápr. 17. 03:58
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

És mit akarsz kezdeni azzal az információval, hogy 10 perce ugyanott áll?

Lehet épp erőszakolják (ha már ennyire nem bízol a világban), lehet csak a táskáján a zipzár adta meg magát, és a cuccait szedi fel a földről.

Ha meg még az első is, vagy elcsapta egy autó vagy bármi, akkor mit tudnál kezdeni ezzel a (nem ismert) információval. A mentőt úgysem te fogod kihívni hozzá, hanem jobbik esetben, aki elütötte, vagy aki ott van a helyszínen.


Meg mikor dolgozol, ha non-stop azt lesed, hogy hol van a gyerek?

ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom a háborgók tizenéves tinik, rossz családi háttérrel, ahol a kutyát sem érdekli, merre jár.


Nekem is megnyugtató, hogy látom a gyereket a térképen, ahogy ő is engem.

Nincsenek titkos, nem vállalható útjaink, így senkinek nem probléma.

ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!