Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyermekkövető alkalmazá...

Milyen gyermekkövető alkalmazást használtok?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani olyat, ami valós idejű és nem kerül sokba?

Esetleg olyat, amelyik egy előfizetéssel mindkét szülőnél működik?



#Gyermekkövető
ápr. 16. 20:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Mennyi idos a gyerek? Nem akarja/fogja kijatszani? Iphone lokator pl ha mindenkinek iphone-ja van. De amugy en ezt senkinel nem hasznalnam max tenyleg egyedul buszozo kiskamasznal. Ha hagyja. En tuti nem hagytam volna a szuleimnek. A ferjemet is kirohogtem mikor be akart lokatorozni. Mondtam, hogy kizart dolog.
ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Egyedül buszozó kamasz.

15 éves. Nem kérdés, hogy hagyja-e. Vagy látjuk merre mozog, vagy nem megy sehova iskolán kívül.

ápr. 16. 20:59
 3/24 anonim ***** válasza:
62%
Szegény. Ennyire nem bízol benne?
ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A gyerekben bízom, a világban kevésbé.
ápr. 16. 21:01
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
15éves, nemsoká felnőtt. Ha megbízható akkor igen ciki lehet neki. Tudod mikor lehet rendben? Egyedül járó alsósnál vagy megbízhatatlannál. Én nem engedtem volna a gyerek helyében. Eddig, hogy volt? Kísérted?
ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Ami jobb illetve nálunk bevált: Gyerek suliba érkezéskor telefon-mikor beér, vagy Viber, vagy sms, amikor indul suliból szintén. Ha flottába vagytok akkor ingyenes a telefonálás. Mehet bárhová, bármikor, de kösd ki, hogy tudd, hol keresd, ha baj van. Tehát pontos, igaz, valós információt adjon. Ennyit kérj tőle. Mindegyik egyenesen betartotta. Felfogta, megértette a miértet.Tudták, hogy nem kontroll, hanem az érdekükben.
ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Amit az utosó ír az a normális.
ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
6+ Még annyi, legyen otthon elkülönítve pár 10 ezer Ft. Totál elkülönitve, amihez nem nyúltok. Ha nagyon nagy baj van-taxiba beül-és itthon kifizet. Ha még nagyobb baj van, akkor meg olyan helyre megy be ahol sokan vannak és megvárnak minket.
ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Néha előfordul, hogy a gyerekek bemenetek találkoznak az osztálytársakkal és elfelejtik, általában legkésőbb az első óra szünetében jött a telefon..
ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Inkább üzetküldés.
ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!