Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyermekkövető alkalmazá...

Milyen gyermekkövető alkalmazást használtok?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani olyat, ami valós idejű és nem kerül sokba?

Esetleg olyat, amelyik egy előfizetéssel mindkét szülőnél működik?



#Gyermekkövető
ápr. 16. 20:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
28%

Felnott vagyok, 6 eve elkoltoztem mar de meg mindig hasznaljuk. Tudtam mar meg az app alapjan, hogy anyukam korhazban van, szoval nem rossz dolog. Az egesz csalad benne van, nincs szamonkeres es mindenki eli a sajat eletet de megnyugtato es hasznos sok esetben.

Az appok elott az sms rendszer hasznaltuk (akkor meg kamasz voltam) nalam ez is mukodott, semeddig nem tartott 3 orankent dobni egy smst a diszkobol hogy minden ok.

Jelenleg a 360-at hasznaljuk mi is.

ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
72%
szerintem chipeltesd is, ha esetleg messzire kódorog, könnyű legyen visszajuttatni... nem a világban nem bízol, hanem egy elnyomó, hisztérikus, bizalmatlan ember vagy, aki retteg az ötlettől, hogy a gyereke nem a saját külön tulajdona, hanem egy önálló emberi lény... de kutasd csak szépen, mikor merre jár a telefonja, ha már a gyereket leszrod magasról 15 éve... legalább a készülékről tudj mindent, biztos sokba került.
ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
25%
Jajjj, szegény elnyomott 15 évesek...
ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
41%
semilyent se használok. Megbízok benne. Ha meg a világban nem bízol, ahogy írtad, akár fél perc alatt elveszik teloját, okosóráját, stb. Mi haszna akkor?
ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!