Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rossz szulo vagyok amiert nem...

Rossz szulo vagyok amiert nem engedem a 14 eves lanyom"csavarogni"?

Figyelt kérdés
A lanyom augusztus elejen tolti a 15ot, de meg semmikepp nem engednem ki. (A ferjemmel nagyon nehezen jottek ossze a gyerekek, illetve szulesbe majdnem belehaltam,es ra meg azt mondtak hogy nem marad meg, de ebbe nem szeretnek belemenni reszletesen.) Tehat mar regebben is kerlelte hogy had mehessen a plazaba a barataival mert ok mindig mennek nelkule, egyszer megengedtem neki tavaly viszont nem vette fel a telefont mert le volt nemitva, utana mentem es hazahoztam. Azota nagyon neheztel ram. Szinte mindig kerdezi hogy mehet e ide-oda, es tudja hogy nem lesz a valasz de tovabbra is kerdezi. Mar lassan 1 eve egyedul jarnak iskolaba busszal a (fiu) ikertesojaval, mashova nem mehet. Kutyat setaltani szoktam elengedni, viszont azt is csak tesoval. Ot tobbszor kiengedem mivel fiu, (bar o nem akar nagyon maszkalni) a lany ezen is felkapja a vizet mert "hogy o nem tehet rola hogy lanynak szuletett." Szerintem ennyi idosen semmi keresnivaloja a varosban. Neha tud szetesett lenni, ez is belejatszik a dologba. Ti mit gondoltok errol?

ápr. 20. 20:45
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nagyon gáz vagy, igen. A rossz szülő a legenyhébb jelző rád.

Kit érdekelnek a traumáid? Menj pszichológushoz, majd ő kezeli őket, ne a lányodra terheld. Lett volna rá 14 éved!

Azt vágod, hogy a lányod 3 év múlva akár külön is élhet? Ha így folytatod, meg is teszi. Ha szerencséd van, akkor nem egy 40 éves faszival, akihez menekül tőled.

ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a cél, hogy profin megtanuljon hazudni, és lelépjen, amint lehetősége van rá, tökéletesen csinálod.

Bízhatnál benne jobban.

ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
15 evesen mar koliba mentem....
ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Egy Plázában mi rossz van? Még csak nem is buliba, fesztiválozni vagy ilyen helyekre akarna menni... Engem se engedtek soha sehová, mert a barátnőkkel biztos nem, vele biztos nem, velük meg biztos nem. Ezzel azt érték el, hogy egy idő után már nem hívtak sehová, teljesen egyedül maradtam, depresszió, pánikbetegség stb. Mindenre engedélyt kellett kérnem. Még 21-22 évesen is hoztak-vittek pl koncertre, ha vége volt, azonnal csörgött a telefonom, hogy induljak az autóhoz, esélyem sem volt ismerkedni. Hazudni én is megtanultam. 23 évesen elköltöztem 200 km-rel arrébb a gyerekem apjához, akit akkor még alig ismertem, mondhatni menekültem... A mai napig megy az érzelmi zsarolás, pedig ennek már 7 éve, hogy milyen hálátlan vagyok, nekem apám mellett a helyem, ki fogja őt segíteni öreg korára stb. Ugyan már közelebb lakunk, de alig tartjuk a kapcsolatot.
ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy
ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Simán el kellene engedned
ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
96%

Nem olvastam el a válaszokat, viszont egy dolgot biztosan tudok: ha így neveld csak annyit érsz el, hogy később hazudjon neked, ne bízzon benned.

Engem is hasonlóan neveltek(nem volt nehéz szülés, vagy egyéb háttér), annyit értek el, hogy vagy nem mondtam semmit vagy hazudtam, hogy legyen egy kis szabadságom.

Jobban jársz, ha elengeded, legalább később őszinte lesz veled

ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Akik az onallosaga miatt szidnak, teljesen onallo igy is. Maganak foz ha ehes, takarit, rendet rak stb. Tovabbra sem ertem miert ne lenne normalis az en nevelesem. Raadasul mar vissza is beszelt nekem jo parszor, akkor jovok ra hogy meg nem eleg erett ahhoz hogy a varosban maszkaljon... Tul nagynak kepzeli magat, meg gyerek.
ápr. 21. 00:59
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Edes jo isten. Szegeny gyerek.

A pincebol azert neha kiengeded?

ápr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kamu. Ennyire bem lehet egy szülő elmebeteg.
ápr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!