Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednétek egy 11 éves...

Megengednétek egy 11 éves lánynak, hogy aa barátőjénél aludjon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ági vagyok és a legjobb barátnőm elhívott engem meg a egyik nagyon jó barátnőnket magához keddre(a szünetben), hogy aludjunk nála. Nyáron volt a szülinapi bulija akkor 8-an aludtunk nála!

Félek hogy nem engednek el Anyuék.. Nyáron is csak azért engedtek el mert ez volt Bogi 12. szülinapja. Ti elengednétek?? Ja és persze szülői felügyelet lesz de mindenki az emelet aludna csak mi lennénk a földszinten!


2010. okt. 28. 16:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elengedném. Ha a legjobb barátnőd, akkor biztos a szüleitek is ismerik egymást valamennyire, ha anyukádék aggódnak, beszéljenek velük telefonon.

Mi baj lehet abból, hogy három kislány (de nem túl kicsik! ha 12. szülinapja volt Boginak, akkor gondolom már 6. osztályosok vagytok) rendez egy kis pizsipartit, egyikük otthonában, szülői felügyelet mellett? Ráadásul őszi szünetben, szóval még az sem baj, ha későn fekszetek le. :)

Sokkal "biztonságosabb" ez, mint egy tábor, márpedig oda már 10 éves kor alatt is járnak gyerekek.

2010. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, én elengednélek.
2010. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én is 11 éves vok, de engem már 9,5 évesen is elengedtek.

szerintem el fognak engedni :-)

2010. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 7 éves koromban voltam először pizsibulin :) Egész nyáron beosztottuk a heteket legjobb barátnőmmel és mindig másnál aludtunk :) Nagyon viccesek az ilyen esték. Csak egyszer engedtek el anyuék vonakodva mert akkor ott volt e fiú is aki nekem bejön és én is neki. Ha nagyobbak lesztek és falun laktok egyszer kimehettek egy rétre is aludni sátorban :) Az nagyon vicces


12,5/L

2010. okt. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Most miért ne engednének el? Nállam is aludt már barátom. Ja és ha főleg a szülők is ismerik egymást.Meg ha már mondtad voltál ott ott is aludtál. De hazajöttél nem ettek meg.

2010. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!