Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák/apukák! Ti megengednét...

Anyukák/apukák! Ti megengednétek ezt a 13éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok,jól tanulok,nem beszélek csúnyán a szüleimmel,vannak terveim,amikért 'küzdök is' viszont sokat vagyok a haverokkal,festem magam( alapozó,tus,spirál,) és a legdivatosabb ruhákba járok.Mivel mindent megbeszélek a szüleimmel, elmondtam apámnak hogy szeretnél fültágítót,már 2 éve is akartam) szóval mondta szó sem lehet róla..és ideges lett, másnap felhoztam neki másnap, higattan megbeszéltük, és megengedte, de csak az 5mm. igen tudom h ez ebben a korban nem való meg stb.. mekkora rossz vagyok most.. de szeretnék egy kicsit nagyobbat, olyan 8mm, mivel egy nagyon pici, és olyan mintha egy fül klipsz lenne. és ha már van tágitóm akkor tényleg 'igazi' legyen, nagyobbat nem szeretnék, mert az nem tetszik, és én csak ezt szeretném :)) megengednétek?! vagy ugy gondolnátok h ha ezt megengeditek akkor tovább fog menni? (tetkó,pc..) előre is köszönöm.!:)
2011. aug. 31. 13:35
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
-másnap :D bocsi a hibákért.
2011. aug. 31. 13:36
 2/50 anonim ***** válasza:
93%

én nem engedném meg..de szerintem aztért mert ez tényleg csunya.inkább egy pici orrpiercing,vagy köldök de hogy átlássak a fülén...sose

25 éves 2 kislány anyukája

2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
89%
Én nem engedném meg. Egyáltalán nem tetszenek az ilyen jellegű dolgok (fültágító, tetoválás..). Ha egy fiú viseli, nekem az sem tetszik, nemhogy egy lányon..
2011. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%

Nem engedném meg soha a lányaimnak (még kicsik, kettő van).


Ez nem függ össze azzal, hogy jól tanulsz és amúgy minden rendben van Veled, hanem azzal, hogy ez visszafordíthatatlan. Később nem fogod akarni a lyukat, ott leszel fiatal felnőtt nőként és majd szidod a szüleidet, hogy hogy a fenébe engedhették meg Neked, meg kellett volna akadályozniuk...

Akkor már inkább egy orrpearcing (vagy hogy írják ezt?), az legalább nyomtalanul benő, ha meguntad.


Amíg nem vagy 18, addig ez az ő felelősségük. Épp azért nem engedik, mert szeretnek és óvnak.

2011. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
95%

Èn eleve ezeket nem engedném.

az hogy divatos ruhák, hogy jól öltözött valaki nem jelenti hogy festenie is kell magát.


habár nekem a lányom még nagyon pici, de most is mindig csinos. és ha nagyobb lesz is arra törekszem hogy természetesen legyen szép és csinos. vagy is iskolába tilos lesz smink, vagy ilyesmi, körömlakkott is csak akkor fogom engedni ha nem feltünö és tudja rendbe tartani. (lepattogzott körömnél nincs csúnyább) de sminket semmi esetre sem. egy szájfény ami nem csillog és ennyi. lehet gyerekbuliba festeni magát, de iskolába nem.

a fültágító ugyan olyan mint a tetkó. de még rosszabb mert ha kitágul nem megy vissza.

gondolj bele 30 évesen szeretnél egy jó munkahelyet és egy konzervatív ügyvédi iroda ajánl jó munkát, és ezmiatt nem kapod meg. ugyan ez a feltünö helyen lévö tetkó.


16 éves kor alatt semmi esetre sem, akkor is úgy hogy elmennék vele több szalonba, és több ember szemszögéböl megnéznénk. majd utánna kb 2-3 hósnap gondokodás után esetleg egy aprócskát.

2011. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
89%

Örülj, hogy ez megengedte!

A kisujját nyújtja neked, de az egész karja kell???

2011. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
77%
20 éves korod felett,ha esetleg már nem fog tetszeni,hogy a retekbe fogsz kinézni azzal az ocsmány ronda füllyukaddal?? Fuj. Ettől rosszabbat egy lány nem tud tenni magával.
2011. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
apuéknak sem tetszik.:( pedig azért a nyolc mm az elég picike, és nem látszana annyira, és ha kivenném összemenne hamar.:(
2011. aug. 31. 13:47
 9/50 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem bánnám meg, mert jól átgondoltam, tudom a hátrányait is. amugy köszönöm a válaszokat.:))
2011. aug. 31. 13:48
 10/50 anonim ***** válasza:
93%
Nagy hülyeséget csinálsz,inkább tetess nyelv piercinget. Amugy meg ugysem fogsz megállni a 8 mm nél,bár szerintem már az is hatalmas. Ne tedd ezt,légyszi.... Amugy én nem engedném meg,bármit csak ezt ne!!
2011. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!