Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem tudom, hogy mi van velem....

Nem tudom, hogy mi van velem. Ez valamien betegség? :O

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és néha egyszerűen megőrülök... Van olyan h lefekszem aludni és szinte aztse tudom ki vagyok annyi minden beszél egyszerre az agyamba filmek, könyvek tananyagok. És mintha felrobbanék. Mostanába 2x is előfordult h egyszerűen semmiségen anynira felhúztam magam h szinte dührohamom lett ilyenkor szimplán ordítoznék és síkítanék nem tom elakarom tüntetni ezt az érzést... Meg másik h félek a szobámba este. Nem tok egyedül aludni szinte.. Lefekszem minden rendbe aztán eszembe jut valami és nem hagy nyugodni a gondolat és szinte már látom is és tökre beparázom. Meg néha tényleg úgyérzem h felrobbanok pedig nincs semmi bajom és önkéntelenül megsebzem magam h abbahagya ez az érzés pl. megvágom magam vagy csak megcsipem.. Nem bírom már.. Nem tom mitől vaan...
2010. okt. 30. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem olyan "betegségem" van hogy be nem áll a po***. :D Halálra idegesítek mindenkit. De amúgy néha felkelek én se nagyon tudom ki vagyok és megkérdezem magamtól. xD
2010. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túl vagy pörögve kérdező. Milyen kikapcsolódásod van? Valószínűleg semmilyen.
2010. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen drogot használsz?
2010. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a stressz okozza. Probalj meg kicsit kikapcsolodni: setalj, hallgass zenet, talalkozz a barataiddal es probalj meg nem stresszelni.
2010. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Am semmien drogot nem használok :D ha használnék nem írnám ki a kérdést mert gondolnám h amiatt van mellékhatásként vagy mert szétcsesztem az agyam:D

2010. nov. 1. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!