Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mi a baja velem?

Szerintetek mi a baja velem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (nem a pasim) régen tetszett de már nekem is van barátom és neki is van barátnője..

De már nem vagyunk olyan jóban mint régen...

Ő a legjobb fiú haverom a többivel nem is beszéltem sokat és most sem többet...

Igazából már ha írok neki msn-en úgy érzem hogy tolakodó vagyok,de nem szeretem,csak bírom mint egy havert.. :(

De már msn-en sem ír.. Biztos egy idegesítő fehérnép vagyok a szemébe


2010. nov. 2. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A pasid tudja ezt hogy még mindig érdeklődsz iránta??
2010. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
lehet, h a barátnője miatt ciki neki ez a dolog. hagyd lógva egy darabig, úgyis megkeres, ha fontos vagy neki ill. igazi barátod
2010. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Hogyha az a fiú elvan a barátnőjével és nem keres téged (pedig lehet hogy így érez)akkor szerintem neked is ezt kéne csinálnod mert te se örülnél ha a barátod egy másik csajt keresne...

2010. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De nem vagyok bele szerelmes,csak mint régen haver...

A barátom tudja hogy Ő az egyetlen és az egyben legjobb HAVEROM...

És nem érdeklődöm utána csak azért mert mind a ketten foglaltak vagyunk még lehet dumálni

2010. nov. 2. 14:35
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem mindenképp beszélj vele valahogy

És ilyen helyzetbe mondjuk én utána megbeszélném a pasimmal hogy ők meg mi is (4en) menjünk el kajálni vagy valahova és akkor a pasidat bemutatod annak a gyereknek,ő meg a barátnőjét neked...Aztán szépen meglesztek :D:)

,,Bocs,kicsit eltértem a tárgytól :D...szóval szerintem mindenképp kérdezd meg hogy mért ilyen veled...

2010. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Elmagyarázom:


A barátom és a csak volt haverom: Legjobb haverok... És én és a Haverom barátnője megint legjobb barátnők vagyunk


Remélem így érthető

2010. nov. 2. 14:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaa világos...akkor a pasidnak kéne megismerkedni vele
2010. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mégegyszer


Ez a fiú HAver ,a Pasimnak a legjobb haverja

És a Havernak a barátnője,az én legjobb barátnőm :) xd

2010. nov. 2. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Én még csak most olvasom a kérdést,de nem értem hogy nem értették elsőre így még egyszer el kellet magyarázni=D XD

Én értem....

Hát ha ők is legjobb haverok és ti is a barátnőjével akkor nem értem mi baja lehet veled a haverjának=/

Lehet hogy azért csinálja ezt mert te valójában még mindig tetszel neki(a haverodnak),de a legjobb barátnőd is tetszik neki(akivel jár) és így ha kevesebbet beszél vagy talizik veled így gondolja el felejt.....Velem is volt hasonló...Szerintem ne írj a haverodnak MSN-en hagyd egy kicsit és ha ír akkor örülhetsz hogy nincs semmi baja =D Ha nem ír akkor pár napig várj és kérdezd meg tőle hogy van-e valami baja....

Jobb tippem nincs...

2010. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Neki én sosem tetszettem vagy ha igen-akkor sem mutatta ki..

Mindig azt mondta hogy közte meg köztem nem lesz semmi.. De most van egy nagyon aranyos barátom és nem bánom hogy nem jöttünk össze a Haverral:D

Csak fura hogy azóta már nem beszélünk annyit..

2010. nov. 3. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!