Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi baja lehet velem?

Mi baja lehet velem?

Figyelt kérdés

eggyik csaj o.társam állandóan piszkál engem!! ha órán nevetek,kérdezi:minek örülsz? hagyd már abba csicska!!

de ha ő vihog a szép nagyon nagy kiálló sárga fogaival,az nem gond!! ha éhes,csak mondja:éhes vagyok! és a lányok többsége ad neki kaját,vagy pénzt! kavar,stb..eggyik nap még a képembe mosolyog,a szülinapjára meghív,hívogat ide-oda,másnap meg nem áll velem szóba,undokoskodik velem,stb..

de cigizik,iszik,stb..

mit tehetnék hogy végre leszálljon rólam?


2010. máj. 26. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hát ne álj vele szóba meg mondd meg neki hogy nekem ne jó pofiz. aztán ennyi
2010. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
monnd meg az o.főnöknek
2010. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Ismerős:D


A titok nyitja,hogy flegmázz vele te is. Ha nevetsz és rákérdez,hogy minek örülsz,vágd rá,hogy annak,hogy ma ilyen elfuserált fejjel jöttél be suliba.


Nem kell vele barátkozni és legyél te a legnépszerűbb az osztályban és legyenek jó kapcsolataid a suliban.Nem kell cigizni, de járj ki velük és dumcsizz ott is. Építs érdekkapcsolatokat ellene...( az igazi barátaid attól meg fognak maradni ne félj)...spanolj össze a nagymenőkkel..ha nincs jó cuccod sem gáz, csak érezd magad csininek.Legyél kedves, nyalj egy kicsit másoknak...őt meg nézd levegőnek és ha bezsól,vágj vissza.

2010. máj. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
45%
Ne legyél vele kedves ugy bánj mindenkivel a hogy veled bának vagy ahogy meg érdemlik!!!Velem tavaly voltak ilyenek igycsináltam én is azt egyszercsakelkezdet nekem ott papolni meg minden már a hajamat is kiakarta tépni mikkor én jó erősen nyakon vágtam!!!!Aztán lehet hogy kérdezi majd mitnézel??ezt igy akkkor te meg mondj valami ilyesmit hogy majmot aztán abba fogja hagyni meg látod ha te is hatásosan csinálod lehet hogy hoszabb idö de lehet hogy rövidebb!!!Sok szerencsét!!!!!!!!!!!
2010. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van egy ilyen osztársam. Meghív a bulijára másnap"bocs,de már nem férsz bele a keretbe" akkor eldöntöttem,h egyrészt nem figyelek rá másrészt pedig valahogy próbálom,lassan visszaadni az elmúlt évek sebeit...
2010. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!