Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Na most akkor mi legyen...

Na most akkor mi legyen szerintetek? F o n t o s!

Figyelt kérdés

Bevezetés:) Még nyáron úgy voltunk hogy a pasim és az ő haverja(b1) meg az én legjobb barátnőm(b2),,így szoktunk lenn lenni..

Előkészítés: _Van 1 gyerek a suliba akinek tetszek és mondta hogy mennyek le és ott lesz b1 meg b2 és elmennénk pizzázni

Bonyodalom: A pasimmal már több vitánk is volt mert nem örül hogy velük vagyok és nem vele,de ezen változtathatunk...És hogyha most nem megyek le(ezt már párszor eljátszottam) akkor elveszíthetek 3 haveromat,,de ha lemegyek akkor meg talán a barátomat...

(b1,b2-vel nincs semmi baja csak fél hogy az a gyerek rám száll)

Meg ha lemennék eszembe jutnának a nyári dolgok amikor 4en voltunk...

Na erre milyen tanácsot tudtok adni nekem ?? =/


2010. nov. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy kisajátítson a pasid, ha el akarsz menni a barátaiddal valahova menjél.
2010. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sajátít ki csak már régóta utálja azt a gyereket...Már nem 1x összeverekedtek
2010. nov. 2. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van kedved menjél, ha nincs kedved ,ne. Ilyen egyszerű.
2010. nov. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából...nincs :D
2010. nov. 2. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha a fiú fontosabb mint a barátnőd...

Te döntesz!

2010. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod a pasidat is vinni? Ha nem akkor ne feledd, a barátság örök a pasi múlandó. Ha bízík benned nem lesz gond.
2010. nov. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nyár óta mi változott??? miért nem úgy vagytok mint réég?:O csak mert ha úgy lennétek akkor a barátaidat és a apasidat sem vesztenééd el... :) de sztem érthető h a barátod féltékeny h eljárkálsz egy pasival akinek bejössz ahelyett h vele lennél. :/ (nem bántásból mondom de valahol őt is meglehet érteni nem?!)szerintem ha inkább vagy a másik sráccal akkor dobd a pasid. ha meg a pasidat szereted akkor ne nagyon járkálj avval a sráccal... de b1-et és b2-t ne hanyagold a pasid miatt!!
2010. nov. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!