Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak engem készít ki a barátnőm?

Csak engem készít ki a barátnőm?

Figyelt kérdés
Most volt bulizni vasárnap, egy kis városba.Ott megismerkedett 2 fiúval, de állítólag csak barátok. És most róluk áradozik, meg hogy menni akar megint bulizni. De, még csak 13 éves! Én 14 vagyok, és én nem voltam még bulizni meg semmi, ilyen helyen.
2010. nov. 3. 11:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mindig tök normális volt, vasárnap óta meg azthiszi magáról hogy olyan nagylány, mert "buliba" volt.
2010. nov. 3. 11:08
 2/14 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm is ,, de nálunk fordítva van és én megyek bulizni ő meg...amit akar...

És lassan 3 hónapja valami kosármeccsen megismerkedett valami fiúval és most minden héten azt hallgatom hogy mikor lesz kosármeccs -.-""" nagyon idegesítő tud lenni,de remélem hamar befejezni mert ha nem akkor kénytelen leszek beszélni a fejével...

Bevallom szoktam (hegyi)bulikba menni és persze hogy ismerkedek emberekkel de van barátom...

És ha nem akarod hogy úgy járj mint én akkor beszélned kéne a barátnőddel hogy van e valaki aki tetszik neki,vagy hasonlók

2010. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem így ne vállaljatok gyereket semmiképp! ( :D )
2010. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

utolsó: HumorHerold... haha

hát nemtom.. nekem van barátom, de attól nem leszek nagyobb és jobb. Barátnőm most mindenen csak nevet amit írok neki, de nem fogja fel a veszélyeit!

2010. nov. 3. 11:17
 5/14 A kérdező kommentje:
Na félreértés ne essék, én is lány vagyok! xD
2010. nov. 3. 11:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még a buli hatása alatt van :D

Ami azt illeti te is túl komolyan veszed az életet...(:

2010. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem veszem túl komolyan, csak optimista vagyok. 13-14 évesen nemhiszem h bulizni kéne menni. Jójó h ami a suliba van disco vagy buli, arra én is elmegyek de ott nincs pia-drog stb.
2010. nov. 3. 11:41
 8/14 anonim ***** válasza:

"Na félreértés ne essék, én is lány vagyok! xD"


először azt hittem, hogy a szerelem sexbe kellett volna írnod, de akkor gondolom ez inkább, kultúra közösség. Mi köze a gyerekvállalás-neveléshez annak, hogy a barátnőd a bulikról szokott mesélni neked? :D


Egyébként jó dolog a bulizás, nem biztos hogy nagylányoskodni akar ő, hanem tényleg ezen jár most az agya. Én 14 éves koromban kezdtem el bulizni, a gimiben, és mindig alig vártam hogy péntek legyen. Menny el te is vele, szerintem.

2010. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Drogozni ne is drogozzatok, és a piát is csak óvatosan. Egy boroskóla, vagy sör, vagy feles nem árt meg, kettő három már inkább majd ha már ismered hogy hogy reagálsz az alkoholra. Szerintem 14 évesen már el lehet kezdeni nyugodtan, 13 talán kicsit korai, de az is majdnem 14 már, szóval... :P
2010. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11:43 nem leszólás ként mondom de a szerelem,szex kategóriába ha nem tűnt volna fel de lenézik a tini kérdéseket...
2010. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!