Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk! Nektek bejönnek...

Kamasz fiúk! Nektek bejönnek az indie csajok?

Figyelt kérdés

én az olyen zenéket szeretem(arctic monkey,kolin,moog,stb)

és hát nem az a miniszoknyába járó fajta vagyok(inkább csőnacis)szóval az ilyen lazábbak is bejönnek vagy csak az ilyen cica babák?

16/L


2010. nov. 3. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vetted még észre hogy lassan a 2 ugyanaz lesz ??!

Amúgy én személy szerint nem az alapján válogatom a barátnőimet hogy milyen fajta zenét hallgat...

2010. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt mér megkérdezték páran itt, és mindig visszakérdeztem, de választ nem kaptam. De most lássuk: az milyen?
2010. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen az? Am ha jól néz ki és megértsük egymást akk kinézhet felőlem bárhogy.
2010. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az az indie az mien? Namindegy nekem a cicababàl bejönnek de csak ha nem kur*àk hanem normàlis csajok am én nem a zene alapjàn vàlogatom a csajolat pl a mostani leendö (napok belül:D) discot halgat én meg csak magyar rapet. 15/F
2010. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az indie=alternatív rock
2010. nov. 12. 19:21
 6/6 anonim válasza:

Nekem szinte csak ilyen lányok jönnek be! ;)

18/F

2012. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!