Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek bejönnek Barney...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek Barney Stinson szövegei?

Figyelt kérdés
Az ilyen űrhajós vagyok, tűzoltó és lángoló épületekből mentek ki gyerekeket, a szerveimet afrikai gyerekeknek adományoztam, stb. Poénosak? Ha ilyesmikkel állna elétek valaki, biztos nem hinnétek el, de jófejnek tartanátok a palit? Lenne eséje nálatok a továbbiakban?
2011. nov. 1. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi bajod?
2011. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem meg van a tesó kódex és aszerint élem életem :) 23F


Az esetek többségében nem válik be, de bulikon hatalmas a sikerráta :D

2011. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Normálisvagy? ***** válasza:

Gondolom ezeknek semmi igazság alapja nincs, tehát nem is jönne be, talán még ki is röhögném...

Nem kellenek az ilyen "májerkódos" dumák, adja magát és el van intézve!! :)Ha jófej, akkor az ilyen mű duma nélkül is annak fogom találni!

2011. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Poénosak, de csak barney stinsontól! Erőltetettnek és nem túl kreatívnak tartom, ha valaki filmbeli mondatokkal próbál csajozni.
2011. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egy csajozós részt láttam, amikor azt mondta a lánynak, h az égből pottyant le,olyan szép,mint egy angyal, v vmi ilyesmi. nos ezek a dumák alapjáraton nagyon cikik szerintem, de ha egy pasi ezt elő tudja adni humorral (ne gondolja komolyan) akkor nevetek rajta és nyert ügye van :D
2011. nov. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"ha egy pasi ezt elő tudja adni humorral (ne gondolja komolyan) akkor nevetek rajta és nyert ügye van"


Igen. Erre gondoltam. Természetesen nem vérkomoly szövegek, csak olyan humoros hülye sztorik szórakoztatás képpen. :D

2011. nov. 1. 19:19
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
peersze!! hát hogy a viharba ne jönnének be :D örülök akkor,h ezt így gondoltad :D még a legszörnyűbb csajozós dumákat is elő lehet adni, ha az ember elég talpraesett :))
2011. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen
2011. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha hozzám egy pasi ilyen Barney-s szöveggel állitana, hozzám nagyon tetszene, ugyanis HIMYM mániában szenvedek, és barney szövegei viccesek :D szóval ha csúnya se lenne küldeném el, mert jófej lehet hogyha barney-t idéz:D
2011. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

himym rajongóknak tuti bejönne :D derég néztem már bafki, levagyok maradva az 5. évad feléig láttam csak :O

am én fiu vagyok :D de khurvára birom barney szövegeit :D

2011. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!