Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejönnek nektek a rövid...

Fiúk! Bejönnek nektek a rövid hajú csajok? (persze, olyan lányok, akiknek jól is áll, olyasmi stílusban, mint P! nk haja. )

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Vagy teljesen elítélitek a rövid hajú lányokat?


2011. okt. 30. 18:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem ítélek el senkit azért, mert neki olyan a stílusa, de NAGYON nem jön be.
2011. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
az xfaktorbol az a lány is bejön...
2011. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be, mert mint egy fiú úgy néz ki. persze ha normális stílusban hordaná akkor még elmegy, de nem jellemző rám. Amikor a barátnőm 5 centisre vágatta azt hittem hogy csak szórakozik, de nem komolyan gondolta. Persze olyan stílusú haja volt ami neki nagyon nem állt jól és sokan szídták hogy miért vágatta le pedig nagyon szép göndör haja volt, amit sokan irigyeltek. De ez van ő döntése.
2011. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Egyáltalán nem jönnek be...
2011. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
X-Factorban a Kovács Veronikának pl jól áll. Szexi. Nekem még az Emma Watsoné is tetszik. Amiket linkeltél azok is dögösek:)
2011. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de nekem nem tetszik, és a páromnak se. Aki alapból szép, azt a rövid haj se fogja elcsúnyítani, viszont egy átlagos csaj ne próbálkozzon vele. Itt a fiatalabb korosztályra gondolok.
2011. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem, egy csajnak minimum vállig érő haja legyen én szerintem.
2011. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Igazán nem tudom, hogy mi tévő legyek. Félek, hogyha levágatom a hajam nem tetszene, se nekem, se másnak.. :/ Lehet, hogy megpróbálkozom egy frufru félével... :/ :)
2011. okt. 30. 22:49
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Ne hamarkodd el a döntésed. Nézd végig a kérdéseket, és gondolkodj el - sokan azt mondják, hogy a hosszabb nőiesebb, de ez nem igaz. Nem a haj hosszától lesz valaki nőies. Akinek szép az arca, annak egy rövid haj nagyon jó. Az én véleményem amúgy is az, hogy a rövidebb haj (pl a linkjeiden szeperlő hosszúságok) sokkal jobbak, dögösebbek a hosszú frizuráknál. Pink hajai mindig nagyon jók.

Én úgy érzem, hogy a rövid hajhoz bátorság, és önbizalom kell - és aki meglépi, arra már csak ezért is felfigyelek, mert szerintem igazi vagány, szexis, nőies nő lehet. Nemcsak külsőre, belsőleg is.

2011. okt. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát igen.:)) De még mindig nem tudom, hogy merjem-e levágatni, mert azt mondják rólam, hogy szép vagyok, de én nem úgy látom magam, ahogy mások, és az ismerőseim meg nem biztos,hogy megmondják az igazat. És mi van, ha nem fog jól állni, mert nem is vagyok szép..? Akkor egy csomó idő, mire megnő... :/ És nagyon félek miatta..:(
2011. okt. 31. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!