Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » (Hogy) Mondjam el a szüleimnek?

(Hogy) Mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 17 éves fiúval. Ezzel nem is lenne akkora baj, csak nem tudom, hogy hogyan mondjam el a szüleimnek(elsősorban anyámnak, mert apa jobb, ha nem tudja még XD). Nagyon rendes a srác, a szüleim is ismerik őt is, és a szüleit is.(apának fiatalkorában az ő apja a legjobb havarja volt..) Két gond van vele, (amit tudnak a szüleim is), hogy cigizik, és hogy elég szemtelen, perverz.(de úgysem feküdnék le vele, ezzel ráérek még, meg ilyen szempontból a szüleim is teljesen megbíznak bennem)

Régebben, mondtam a szüleimnek, hogy mennyire bejön ez a fiú, és hogy milyen jófej stb. és a szüleim mondták, hogy nem nagyon örülnének, ha összejönnék vele.


A kérdés az, hogy hogyan mondjam meg otthon, hogy járunk, egyáltalán mondjam el?


14/L


2010. nov. 4. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mond el.

mond meg nekik hogy talalkozgattok,ismerkedtek.(ebben a korban ez teljesen normalis)figyeld hogy reagalnak ra.

2010. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szerintem mond el nekik egyenesen az igazat.

Anyu, apu, ez van, járok ezzel a fiúval. Higgyétek el, én is tisztában vagyok azzal, mi a véleményetek róla, de ha jobban megismeritek, akkor szerintem már nem így fogtok vélekedni róla. Kérlek adjatok neki egy esélyt, hogy lássátok milyen is ő valójában.

Ezek után hívd át vacsorára, úgy mutasd be rendesen a szüleidnek. Próbálj meg köztük beszélgetést kezdeményezni, aztán ha mázlid van és a fiú tényleg több és jobb annál amiét leírtál akkor meg fogják engedni hogy együtt legyetek.

2010. nov. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

ennél jobban már nem hiszem, hogy megismerhetik XD

amúgy igazából nem tiltanák, ezt tudom, de nagyon nem ötülnének neki, hogy PONT vele járok.. :((

2010. nov. 4. 10:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet...Én nem mondtam el nekik,,persze később megtudták és most nem bíznak bennem.

Neked azt javaslom hogy mindenképp mond el nekik és,meg kell érteniük hogy ha te őt szereted akkor vele leszel és kész.Ebbe nagyon nincs beleszólásuk...

2010. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jogos.. köszi :)
2010. nov. 4. 15:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az volt nemrég hogy egy olyannal jöttem össze akit nagyon utál anya!(apa azt sem tudja ki ő xD)

Én is féltem hogy hogy mondjam meg nekik =S

Aztán úgy tettem hogy mikor mentünk a suliba kocsival és már majdnem a sulihoz értünk megszólaltam hogy:"Anya akarok mondani valamit de ígérd meg hogy nem leszel nagyon dühös xD" aztán mondtam hogy:"Járok valakivel akit nagyon nem szeretsz...A ****-val"kicsit kiakadt hogy mért pont az a hülye gyerek stb stb...de suli végére megnyugodott és mosolyogva integetett neki xD:P=D

Szerintem próbáld ki hátha nálad is bejön:)

2010. nov. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hehe az én szüleimet nem nagyon érdekli hogy kivel jàrok me tudjàk hogy ugyse mutatom be nekikXD amugy ha meglàtnak egy lànnyal mà rögtön azzal cukkolnak h jàrok vele me tudjàk h nőcsàbàsz vokXD sztem mond el neki hogy anyu nem fog tecceni de xy nal jàrok ez van fogadd el de faterod legjobb haverjànak a fia akkor gond nem lessz belőle!:D
2010. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönööm.

Hát, szüleim elváltak.. szal apám részéről még haggyán, mert nem utálja, csak annak r*hadtul nem örülne, ha kiderülne, hogy pont vele járok..

Anya meg nagyon félt tőle, mert elég "rossz" fiú

2010. nov. 5. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Elmondtad már?
2010. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
El.. de kikaptam:(
2010. nov. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!