Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy van barátom? 15/L

Figyelt kérdés
1hete járok a barátommal a szüleim jól ismerik a fiút volt is már nálunk és én is nála. Az ő anyukája tudja, hogy mi együtt vagyunk. Az enyém csak sejti egyenlőre, bár szerintem már biztos benne. Hogyan mondjam el anyának, hogy együtt vagyunk és ne aggódjon, nem fogok vele lefeküdni meg semmi?
2011. aug. 30. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nagy meglepetést már nem fogsz okozni neki, szóval légy bátor és beszélj vele. Légy őszinte ha további kérdéseket tesz fel róla, érezze hogy nem akarsz titkolózni előtte, akkor ő is nyugodtabb lesz.
2011. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megmondod neki úgy ahogy itt leírtad. "Anya, képzeld járok xy-al de ne aggódj semmi meggondolatlanságot nem fogok tenni pl: *itt mondasz egy példát*" Lehetőleg akkor közöld vele a hírt ha jó kedve van. Meglepődni nem fog nagyon szerintem.

Szia!

2011. aug. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2011. aug. 30. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
nem kell peldalozni ha azt mondanad hogy megyek buliba de tok nyugis lesz es nem lesz pia tuti az ellenkezojet fogja gondolni
2011. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%

most nemazért de szerintem nem feltétlen szükséges róla tudnia, mert semmi köze hozzá, ez a te magánügyed

14/f

2011. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
El kell mondanom nekik, sokkal nyugodtabbak lesznek, ha tudják kivel vagyok és hol és mit csinálok. A magánélet kicsit más dolog nekem, de jobban bízni fognak bennünk, ha tudnak róla. Az előző barátomról se tudtak és mikor kiderült, nagy balhé lett belőle. Azóta nem is volt barátom.
2011. aug. 31. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!