Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért akarnak lányok lenni a...

Miért akarnak lányok lenni a tinédzser fiúk?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömbe is ismerek olyan fiút aki inkább ha tehette volna lány lett volna.

De ez a video is elég durva!

http://www.youtube.com/watch?v=G4hJ8K6RfPY


2010. nov. 5. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Ezek látens b*zik. A kor söpredéke, a torz értékrendből fakadó divat majmolása. Ezeket úgy, ahogy van, bevinném katonának. 3 hónap után megtanulnák, hogy mire való a seggükön a lyuk,azt garantálom.
2010. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tényleg, a katonaság jót tenne.
2010. nov. 5. 08:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Itt alszik a 11 hónapos fiam mellettem, úgyhogy lenémítottam az egész gépet, úgy néztem végig a videót. Nem gondoltam, hogy kvázi nem történik semmi, csak dumál benne egy csaj. Aztán arra is gondoltam, hogy mi a túrónak linkeltél be egy full angol videót, mikor úgysem érti senki sem. :D Úgyhogy azt gondoltam magamban, oké, egy tök aranyos csajszi filozofál biztos valami társadalmi értékrend-dologról. Tök szimpi volt. Cuki, úgy is mondhatjuk. Hallottam lelki füleimmel a kis nyáveregós hangját. Bár kerestem a szememmel a melleit, de megnyugtatott, hogy lehet vagy 13 éves, biztos későn érő típus, ahogy én is. De aztán arra gondoltam, hogy mégiscsak adok rá egy kis hangot. ÉS AZT A K*** B***MEG... Ez durva... El vagyok képedve. Valami nincs rendben velük, meg kellene keresni az okát ennek... Én inkább sajnálom őket, mintsem haragszom rájuk...
2010. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Erről nem tehetnek, mert lehet genetikai oka és lehet környezeti oka is!


Azért ebben az ivóvízbe kerülő fogamzásgátló szerek és női hormonok is nagyon felelősek! A vizelettel nagyon sok ki jut és nem tudják kivenni onnét, nagyon nehezen bomlanak le.


A pet palackok lágyítója is okozhatja.

[link]


De okozhatja teljes kiörlésű kenyér is.

[link]

2010. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ma 08:41


Nekem meg szólt a zene ami elnyomta a hangját. Én néztem de én azt gondoltam h hű de rusnya egy valami ez aztán énis hangot adtam és be X-eltem a f*szba. +o( Undorító.

2010. nov. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

09:14

dehogynem tehetnek róla!!! "hormondrogokat" szednek, ezt el is mondja a videóban a srác (csaj?)

2010. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnézni a videót (a youtube-om nem működik), de őszintén szólva elegem van már ebből. Hülyék, oké, egészségeükre. De másoknak miért élvezet ezen csámcsogni? Ennyire üres az életetek? Lehet, hogy őt ez teszi boldoggá. Az, hogy nem illik bele a társadalmi normákba, az rendben van. De nem árt senkinek vele (maximum lesz a szüleinek pár álmatlan éjszakája). De hiszem, hogy UZI-val vagy AK-val fog lődözni, pokolgépet robbantani, megkéselni a sulitársait, vízbe fojtani kiscicákat.
2010. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

78%, ez nem csámcsogás, hanem véleménycsere. És az, hogy nem árt vele senkinek, nem igaz. Nagy általánosságban el lehet mondani, hogy igenis, mindegyik árt vele, aki reklámozza. Reklámozza márpedig az is, aki videóra veszi, nem pediglen még feltölti (vagy másnak bármilyen módot és lehetőséget ad feltöltésre). Amikor utazom a gyerekemmel a buszon, és a gyerek megkérdezi, hogy annak a lánynak miért ilyen mély a hangja, vagy azt, hogy az a fiú miért csókolta meg a másik fiút, akkor azzal igen is árt. Amikor mittudomén milyen meleg büszkeség napja van és riszálják magukat meg vonaglanak a főváros legforgalmasabb utcáin, akkor igenis ártanak a társadalomnak is.

Ergo: amíg otthon, bármilyen nyom és rögzítés nélkül eljátssza a szegény elnyomott, női ruhába öltözött vinnyogó szűzhomokost, addig oké. De amint kikúrja a világhálóra a defektusát, amint felszáll a "párjával" a tömegközlekedési eszközre és a gyerekem előtt pózol, amint az Andrássyn vonaglik a kamionon, addig igenis, mindenféle szankciót vállalva hajlandóságot érzek rá, hogy egy oltári hatalmas sallert lekúrjak neki bárhol, bármikor.

2010. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

ma 09:14


Erről az jutott eszembe amit a gyermekorvosunk mondott: Egyre több az olyan kisfiú, akinek a vérében az átlagnál jóval magasabb az ösztrogén szint vagy az androgének alacsonyak ... én nem értek hozzá, de azért durva hogy már gyermekkorban számolni kell vele hogy esetleg "más" lesz majd. Valami oka mégis csak van?

2010. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

erre csak egyet tudok mondani. Idézem mesteremet, Fankát:


A férfiak elhitték, hogy menő folyton nőzni;

De milyen férfi, aki még egy ösztönt se tud legyőzni?

A nők meg elhitték, hogy lehetnek férfiak;

a pokol szócsövét úgy hívják, hogy média.

2010. nov. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!