Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem engednek el a...

Miért nem engednek el a szüleim egy koncetre? 10-kor kezdődne ma, de nem akarnak elengedni, pedig 17 éves vagyok, nem óvodás.

Figyelt kérdés
17/F
2011. aug. 6. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom féltenek. Barátokkal mennél? Ismerik a szüleid őket?
2011. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg őket hogy miért nem és ha nincs miért aggódniuk tudasd velük, hogy miért szeretnél elmenni és győzd meg őket arról, hogy nem lesz gond. Le kell ülni és megbeszélni.
2011. aug. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem sem engednének el egy mondjuk egy Rammstein koncerte (pedig szeptemberben lesz és a kedvenc bandám :S) bár én 13 éves vagyok. De mondjuk egy Belga koncerte simán elengedtek :).
2011. aug. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Children of Distance..szerintem nem valami húdekemény zenekar
2011. aug. 7. 00:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Children of Distance-re nem tudom miért nem engednek el.Nem heavy metal, trash metal,esetleg sima rock, pogo koncert.

Mondd,hogy semmi okuk aggódni,nagy fiú vagy, nem lesz semmi gond.

2011. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Óóó erre nem akarnak elengedni?:D 99%-ban szerintem ilyen kislányok (9-16év) lesznek azoktól meg nemkell félteni :D szerintem.
2011. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!