Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális az hogy minden nap...

Normális az hogy minden nap arról gondolkozok, hogy nem lenne-e jobb itt hagyni mindent és elindulni akár gyalog is egy világjáró utazásra?

Figyelt kérdés
Úgy értem például, hogy elindulok és lesz ami lesz, megyek amerre megyek.
2010. nov. 11. 18:17
 1/6 anonim válasza:

Szerintem ez teljesen normális. Vagy lehet hogy nem, de nekem is vannak néha ilyen gondolataim. Olyankor úgy érzem, hogy valami van a levegőben és valami készül...ilyenkor ilyenekről gondolkodom, mint amit írtál.:D Más kérdés, hogy alapvetően álmodozó típus vagyok, de szerintem nem baj. Te hány éves vagy?

15/L

2010. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sztem is norm. dolog. Énis gondolkozok ilyenen néha. Csak én úgy hogy van itthon 120ezrem aztán azt megfogni és elmenni motorral ameddig meg nem unom és a pénzem el nem fogy :D


17/F

2010. nov. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

14/F

2010. nov. 11. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt meg is fogom csinálni :) Barátaimmal már készülünk nyáron :)
2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneken gondolkoztam ennyi idősen:)

Most 29 éves, háromgyerekes, boldog anyuka vagyok, egy szerető férjjel.

2010. nov. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első vok. Szerintem ez az életkorunkkal jár.:D:P
2010. nov. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!