Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valaki szórakozott vagy...

Valaki szórakozott vagy lehet, hogy tényleg drogozik?

Figyelt kérdés

Ma délután volt nálunk a rendőrség házkutatást tartottak, mert valaki bejlentette, hogy a fiam drogot árul. Nem találtak semmit és a fiam is tagadja, hogy bármi kapcsolata lenne a droggal.

A fiam 17 éves.


2010. nov. 13. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hú :S nem semmi... sajnos én nem értek a gyerekneveléshez, de szerintem tartsd szemmel, a barátait, hogy kikkel lóg kikkel van, miket csinál, szóval egy picit kémkedj, mert így még nincs semmi bizonyíték hogy tényleg árulja, légy szemfüles :) remélem egy picit segítettem, mert szerintem megbüntetni semmi értelme, nincs bizonyíték, anélkül meg nem illik ítélni
2010. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Büntetni semmi esetre nem akarom biznyíték nélkül, de ez az egész nagyon megrémített.
2010. nov. 13. 22:15
 3/17 anonim ***** válasza:

nem irigyellek :S azért házkutatást nem szoktak tartani egy névtelen betelefonálásra :S



szeme szokott piros lenni? nézz szét a szobájában, táskájában van-e nála alufólia, kis tasak, stb.

2010. nov. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Utolsó! A dílerek többsége általában nem drogozik. Inkább azt figyeld meg hogy nem költ-e mostanában feltűnően sokat. Kívánom hogy csak egy vicc legyen az egész!
2010. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy kimenjenek nem névtelen bejelentés kell,de persze nektek úgysem mondják meg,hogy ki jelentette be.

Lehet akár egy rosszat akaró szomszéd is,mivel nem tudjátok meg....


Drukkolok,hogy csak ez legyen!

2010. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Keress árulkodó jeleket /habár ezeket összeszedték volna a rendőrök is/: Zacskók, koszos, karcolt felületű cd-tok, szívószál darab, pénzei össze vannak-e gyűrődve /sodorva/. A legtöbb dealer ebben a korban igenis fogyasztó. Értékes holmikat pedig nem fog felhalmozni, inkább mindig pénz szűkében van, gondolom nem a fél kerületnek hordja a cuccot, ha ne adj ég igaz, csak baráti körben, így a pénz szépen visszafolyik az életmódjába.

Késői kimaradozások, sokszor alszik-e másnál, szinte mindig úton van?

Hétvégi kiruccanások után 1-2 napig levert, étvágytalan, nem alszik?

Nagyon sok árulkodó jel van, csak tudnod kell mire figyelj. De kívánom, hogy minden ok legyen.

2010. nov. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

tegnap 22:16:


Az Új drogoknál nem vörösödik a szem (Chairs,Joint,Speedy)

2010. nov. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi zsebpénzed van? Vannak új dolgai úgy hogy te nem adtàl rá pénzt és kérdéses hogy miből vette?!

Kikkel barátkozik? Jól tanul? Mennyit hiányzik a suliból?

Milyen gyakran jàr el otthonról?

Én biztos kérnék beutalót a háziorvostól vérvètelre, úgy hogy nem tud róla a gyerek, hétvégén miután volt buliban hétfő reggel szó nélkül vinném vérvètelre hogy drogozott-e?!

Követném ha elmegy otthonrol!

2010. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Rendőrként mondom, hogy indok nélkül nem mennek ki házkutatni rendőrök.

Kezdjük is azzal, hogy a házkutatáshoz határozat van, amelyet a házkutatás megkezdés előtt átadnak neked.Ezt figyelmesen el kell olvasni, abban részletesen le van írva, hogy milyen tényállás miatt folyik az eljárás. Ebből a határozatból át is adnak egy példányt.

A házkutatásról jegyzőkönyvet készítenek, ebben rögzítik az eljárás menetét.

Olvas el alaposan az átnyújtott határozatot, milyen tényállás szerepel benne.

A házkutatást követően khallgatják a fiad, az sem mindegy, hogy tanúként, vagy gyanúsítottként. Persze ezt is jó lenne tudni, milyen minőségben szerepelt, illetve mivel gyanűsíották meg! Persze az sem kizárt, hogy vizeletet vesznek tőle, s elküldik laborba, ahol kiderül az igazság!

Nem akarlak elkeseríteni, de sok szülőnek fogalma sincs arról, hogy a fia mit is csinál. Sok helyen jártam én is, ahol a szülők elképedtek, miért is vagyunk ott.

Ítélkezni nem akarok, az a bíróság feladata, de a helyedben leültetném a fiad, s alaposan elbeszélgetnék vele, mert itt komoly dolgokról van szó, s ilyen fiatalon nem kellemes a börtönélet!

2010. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

vidd el vizeletre.


ha valóban nem fogyasztott, el fog jönni veled. ha föl lesz háborodva....

2010. nov. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!