Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire szórakozott vagy...

Ennyire szórakozott vagy ennyire segítőkész? Azt hiszem magának válaszolt.

Figyelt kérdés
Szülés témakörben olvastam egy kérdést homeos bogyókkal kapcs-ban.Mivel engem is érdekel a téma,gondoltam rákeresek.Találtam is szép számmal róla kérdéseket.Majd az egyiket olvasva jót nevettem,mert a kérdező válaszolt saját kérdésére. :) http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules.. De ha már itt tartunk,ti hallottatok már ezekről a bogyókról? (Caulophyllum C30,Cimicifuga C30,Arnica Montana CH30) Én nem bánnám ha 1-2 héttel hamarabb meglenne a kisfiam,szerintetek ezzel lehet valamit segíteni?
2010. ápr. 1. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem csak a szülés után leirta a saját tapasztalatát:-))Egyébként ezek a bogyók engem is érdekelnének,bár még csak 33 hetes vagyok:-)
2010. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hű , homeosokról nem tudok, nekem nem volt időm elkezdeni, mivel 37+1 naposan megszületett a lányom, de ez a kérdező tényleg kész:DDDDDDDDDDDDDDDDD


De hallottam ezekről a bogyókról, én is használtam volna.

2010. ápr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező a végén a kommentet hónapokkal később írta, ha erre gondoltál. Nézd csak meg a dátumot. A kérdésedre válaszolva, úgy tudom a homeós bogyók megkönnyíthetik a vajúdást, szülést, könnyebben tágulhatsz, de nem hiszem, hogy a szülés időpontját előbbre hozná.
2010. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen én is láttam a dátumot,csak abból ahogyan fogalmaz,úgy tűnik,mintha azt gondolná,hogy ez egy idegen kérdés és válaszolna rá.:) Ettől még aranyos és egyben vicces ez így. :) És ha ezek nem segítenek az előrehozásban,akkor van valami ami esetleg igen? Mert sajna nem tágul a medencém,és ha 3 kg fölé megy a baba,ami valószínű ha így halad,akkor császároznak.Azért a 38. héten már igazán megszülethetne,én úgy olvastam,hogy az már egyáltalán nem korai. Ja és a bogyókról még,hogy azt is olvastam,hogy volt pár olyan aki két-három napra rá megszült,ahogy elkezdte szedni,meg olyat is aki szedte és a 40-41.héten szült.
2010. ápr. 1. 12:46
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
elfelejtett felhasználóz váltani...szerintem feltűnési viszketegsége van, kérdez hogy aztán okosat válaszolhasson:)
2010. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy vagyok ezekkel a homeos bogyókkal, hogy nem hiszek bennük, de nem is használnak. Szülésem előtt nem vettem, nem ettem semmit, nem kenegettem a gátamat sem, stb... szóval semmit sem csináltam. A 39. héten szültem, másfél órát voltam effektíve a szülőszobán, és első gyerek volt. Rekord gyorsaságú szülés volt (a dokim szerint is).


Legjobb barátnőm szedett mindenféléket, amiket a kérdésben is felsorolt a másik kérdező, és 23 órát vajúdott, vágták, varrták, szóval mintha nem is csinált volna semmit.


Én pedig a gyerekemnél próbáltam ki a homeos dolgokat, mikor jött a foga. Viburcol kúp, Chamomilla, stb... Egy hónapon keresztül adtam neki minden nap (állítólag két hét kell ,hogy kialakuljon a hatása), de csak rosszabb lett, többet volt fent, többet sírt... én kivágtam az összeset a kukába, azóta semmi bajunk sincs már szerencsére.

2010. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
12:35-ös vagyok. Én is szedtem a homeós bogyókat, de így is 41. héten született meg a kisfiam. A bogyóktól-e vagy sem, de ott a szülőszobán már gyorsan zajlottak az események, könnyen tágultam és gyorsan megszületett a kisfiam. A szülés beindításához ajánlott praktikák (lépcsőzés, meleg fürdő, szex)nekem nem jöttek be, de esetleg ezeket próbálhatod, hátha neked sikerül. Szép szülést kívánok!
2010. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,kipróbálom őket!Ilyen helyzetben minden szalmaszálba kapaszkodik az ember.. :)
2010. ápr. 1. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!