Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja észrevettem magamon,...

Pár napja észrevettem magamon, hogy olyan szorakozott vagyok, néha még össze vissza is beszélek.6 hetes terhes vagyok. Normális? Másnál is volt ilyan?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen

Èn rendesen feledékeny lettem

Mondtam sokszor hogy :" elhülyít a terheség" :)

2008. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajajj! Lesz még rosszabb is! :-) Az én pici fiam már 10 hetes,de még most is van olyan,hogy elfelejtem mikor evett legutóbb,vagy melyik ciciből... Van hogy beszélgetek valakivel és nem tudom kifejezni magam. Egyszerűen nem jut eszembe a megfelelő szó... És ez így volt a 9 hónap alatt is. Úgyhogy kitartás!

Boldog babavárást! :-)

2008. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak en hlyultem le a terhessegtol :-)))). Azert ez megyugtato :-) !

Boldog pocakosodast

2008. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen én elkezdtem noteszt használni. A párommal a mondásunk: Nő a hasam, megy az agyam :)
2008. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!