Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz szülők! Mennyire...

Kamasz szülők! Mennyire féltitek/tiltjátok 14-15 éves gyerekeiteket?

Figyelt kérdés

Mit szabad nekik és mit nem?

Barát/barátnő lehet?Ellenőrzöd hogy mit csinál ha barátjával/barátnőjével van?

A lányotokat jobban féltitek ?:)

Bocs de érdekelnek az ilyen kérdések, próbálom Anyukámat megérteni :/


2010. nov. 13. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

:) Szia! Igaz, hogy nekem nincs kamasz gyerekem (még csak most várom az első kisbabámat) de mikor 14-15 éves voltam, a szüleim engem is nagyon féltetek. Van két fiatalabb testvérem, őket már nem annyira fogták...

16 voltam, mikor megismerkedtem egy nálam 10 évvel idősebb pasival...:) (én természetesen nem 16 nek néztem ki,hanem kb 19-20nak) Nagyon belezúgtam ebbe a fickóba... Ő is belém...

A szüleim persze nagyon ki voltak bukva...(nem is csodálom) Apukám mindeképpen szét akart minket választani. Meg volt győződve arról, h engem csak ki akar használni. Rengeteget sírtam, és sokszor idegbajt kaptam..:) Anyukám elég hamar elfogadta a szitut, de apunak bele telt 2 évbe. Mindig ellenőrizgettek minket, hogy mit csinálunk mi kettesben...bekűldték valamelyik tesómat, h nehogy lefeküdjünk egymásal..stb... (szerencsére z már a múlt) Most 23 éves vagyok.

Ja, és amúgy ma ez a pasi már a férjem..:)))

2010. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt jó volt olvasni :) Ilyen egy igazi szerelem!:)
2010. nov. 14. 09:55
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Kamasz szülők! Nagyon féltsétek a gyerekeiteket!

egy lány =)

2010. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Én igaz nem anyuka vagyok,nekem van egy 14 éves húgom,12 év van köztünk,de 6 éves kora óta én nevelem,mert anyunk elhunyt.

Így nekem olyan ,mint a lányom,én is nagyon féltem őt,próbálom mindentől megóvni.És ismerjük be a nagy igaszságot,én nem vagyok még annyira idős,de az én kamaszkorom meg a ti kamaszkorotok,ég és föld.Vigyázni kell sok mindennel.Néha a tulzott féltés sem tesz jót gyerek és szülő kapcsolatnak,de ezért ne ítéld el a szüleidet,te vagy számukra a legnagyobb kincsük,majd ha szülő leszel majd akkor te is megérted.:-)

Minden jót!

2010. nov. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ez attól függ, hogy mennyire bátor, mennyire befolyásolható, és stb.

Barát/Barátnő szerintem ilyen korban nyugodtan lehet, HA a csóknál több semmiképpen sincs. Ne ellenőrizd, mert magad ellen fordítod, úgy is észreveszed, ha történt valami.:)

2010. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: Gratulálok, a te példádat akarom követni!

Végig mosolyogtam még olvastam, és már a közepén tudtam h ő a babád apukája és a férjed! Csodálatos! :)


Én 14 éves lány vagyok. Engem úm. nem féltenek, hanem óvnak. Nekem mondják h menjek ki néha vagy át barátnőmhöz, de nekem semmi kedvem nincs ilyenekhez. Viszont ha van valamilyen buli a suliban, akkor oda szívesen elmegyek... Felénk sok a nagyon "rossz" kis/nagylány. Olyanok akik nem szüzek, és fűvel-fával összefekszenek és már cigiznek rendszeresen... Én is kipróbáltam már a cigit de annyi elég is vt egy életre!

2010. nov. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél nagyon szigorú mert az a gyereknek nem tesz jót!

Szerintem ilyen idős korban lehet már barátnője vagy barátja!

2010. nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22%

kamasz szülők? :o

ez olyan mint a lenti reklám a blöki.hu háziállatoknak

mintha a kutyám netezne

2010. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!