Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ennek lesz valami...

Szerintetek ennek lesz valami rossz hatása a gyerekre nézve?

Figyelt kérdés

A fiam 13 éves.Tegnap este szeretkeztünk a férjemmel.Már elég késő volt,a gyerek már olyankor mindig alszik.Nincs ajtó a nappaliba,de sajnos ott csináltuk,mert a hálószobánk felújítás alatt van.De a fiamnak van ajtaja,ami be is volt csukva.(Illetve azt gondoltuk) Amikor végeztünk,kimentünk mosakodni,és a gyerek ott hasalt az ajtajánál,és hallgatózott.Az a baj,hogy onnan már át is lehetett egy kicsit látni.


Lesz ez rá valamilyen hatással? Felhozzam neki,vagy inkább szóba se hozzam?


2010. nov. 17. 15:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Nem hiszem hogy hatással lesz rá. Inkább ne magyarázkodj neki hanem verd el tisztességesen, hogy ne leskelődjön. Ja, és majd azért is ha az osztálytársai szüleitől meghallod hogy mit mondott nekik a gyerek...
2010. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mondd, hogy egy 13 éves gyerek még nincs felvilágosítva. Nálunk általános iskolában hatodikban volt (ami ugye 11-12 éves korosztály) felvilágosítás, anyukámmal pedig már sokkal hamarabb, kb 10 éves koromban beszélgettünk ezekről a dolgokról.
2010. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Már 13 éves! Vagy tudja, mit látott/hallott (és akkor nem okoz ez neki kárt), vagy rohadtul ideje lenni beszélni vele a szexről
2010. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi nincs ezzel. mostmár megtörtént kész. 100% hogy tudja mi ez :D
2010. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szembesülnie kell vele, hogy azokat a "gusztustalan" dolgokat nem csak idegen emberek teszik, hanem a szülei is.Azt mondják, az sokszor kiábrándító egy gyereknek, mert a szüleit nem ilyen helyzetben képzeli el. Aztán ha ő is részese lesz, akkor elnézőbb is lesz. De ezután ne feltételezzétek, hogy mélyen alszik a gyerek:)
2010. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért én előtte megbizonyosodnék róla,hogy alszik -e.

A másik dolog meg,hogy ha lelki traumát nem is okoz,attól még érezheti kellemetlennek.

2010. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer meghallottam a szüleimet. Hú nagyon rossz volt, nem tudtam elaludni. Másnap reggel megbeszéltem anyuval. Akkor voltam 14 éves, tudtam mit csinálnak, csak valahogy fura volt, h a szüleim. De ez az élet része. Szerintem csak akkor beszélj róla, ha ő hozza fel, mert különben nagyon kínos neki:S De nyugi nem lesz ettől semmi baja.
2010. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Akkor van gond ha azért hallgatózott ott mert felizgatta.Gondolom ha zavarta volna becsukja az ajtót.Érdemes ezen elgondolkozni.
2010. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szerintem is az állhat fenn, mint amit az előző írt.

Gondolom 13 évesen (magamból kiindulva, én már 12 évesen képes voltam övön aluli "megmozdulásokra") már tudja mi merre hány méter.

Szóval nem hiszem, hogy akkora bajt tudtál volna okozni neki, mint egy 3 évesnek.

2010. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt az ideje a felvilágosításnak.
2010. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!