Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akinek kamasz tesója van, az...

Akinek kamasz tesója van, az milyen ajándékot ad tesójának? Szerintetek is csak mi vagyunk ekkora idóták a tesómmal?

Figyelt kérdés

Bátyám 16 én meg 15 vagyok.

Most Monsteres (energiaital aki nem tudná) kotont adok neki,mert ettől elfog ájulni,minden haverjával ilyet akarnak szerezni én meg szerezttem :D:D

Még mielőtt mindenki levenné itt a fejem CSAKIS poénból.

Szerintem vicces.


Sok barátnőmnek van vele egyidős fiú testvére,de nem jó a viszonyuk,szerintetek ehez jó viszony kell??


Én előre félek mit kapok tőle..bár sejtem :D:D


Meg anyuék előtt,persze nem azt adjuk oda egymásnak (szép is lenne) ez csak plusz poén.

egyik barátnőm nagyon meglepödőt.. :D


Jó tudom,furán hangzik meg 15 évesen nem ilyenek kéne vennem,de csak a bátyámnak és nem használatra..xDD

Más mit add a tesójának??


Meg van egy hugunk is 2 éves neki meg gyűjtöttünk pénzt és beszélő babát kap tőlünk bátyámmal..szóval nem vagynk perverzek meg ilyenek :D

de mindenki úgy nézet mikor mondtam.


ti mit szóltok?tényleg ennyire gáz??Én már látom magam előtt tesóm fejét és ahogy röhög és átölel : "köszi hugi" xDD szerintem annyira vicces,meg szerintem majd az utca végén lehet majd hallani a röhögésünket..(csak anyuék ne tudják meg.)


2010. nov. 18. 19:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja és felkészültem az oltásokra és :

"nem ezen kéne,hogy járjon az eszetetek"

2010. nov. 18. 19:44
 2/13 nyuszóóka válasza:
92%
Szerintem nagyon jó ajándék! xD Vagyis én jót nevettem rajta...remélem tesód is örülni fog neki :) Jah és nem gáz.Sajnos mi tesommal nem vagyunk ilyenek :(
2010. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez aranyos! Jó ötlet!

Becsüld meg, hogy ilyen jó testvérek vagytok! :)

2010. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most miért kell egy egyszerű ajándékról egy regényt írni? :D Örülj, hogy jól elvagytok egymással.
2010. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet ez a bátyádnak. Ha ezt nem poénnak szánod, akkor is jó dolog, s főleg az, ha tényleg olyan a kapcsolatotok, hogy mindent meg is tudtok beszélni kölcsönösen!!!
2010. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet. Mi is ilyen jó viszonyban voltunk a bátyámmal Én 11 évesen készítettem neki egy nőt. Egy üveg vodka (a keresztaput kértem meg, hogy vegye meg), egy "Gratulálok, hogy önerődből lettél 16 éves" feliratú polót raktam rá, alufóliából csináltam neki mellet, kreppapírból szoknyát és fekete fonálból hajat.

A bátyámmal mi is jót nevettünk ezen. Sajnos az volt az utolsó közös nevetésünk.

2010. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18/L
2010. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi legjobb barátnőmmel közös ajándékot szoktunk csinálni az ő bátyjának:) Szint hárman vagyunk tesók :) Idén egy olyan pólót kap, ami a FamilyGuyból a kutya nyakára illesztjük az ő fejét xD
2010. nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az tök jó,vagyis a mellesre gondoltam :D

meg a polós is.

2010. nov. 19. 19:31
 10/13 anonim ***** válasza:
És kérdezőm, mit gondolsz,te mit kapsz?:D:P
2010. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!