Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez tényleg ennyire számít?

Ez tényleg ennyire számít?

Figyelt kérdés

Mióta átváltottam szemüvegről kontaktlencsére valahogy egyre jobban tapadnak rám a fiúk, pedig azelőtt a francot se érdekeltem. Manapság ennyire számít, hogy valakinek van szemüvege vagy nincs?

15/L


2010. nov. 20. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ezt én is tapasztaltam. Bár rám szemüveggel is tapadnak.Aki szeret szemüveggel és anélkül is szeret!De eddig soha nem hallottam olyant senkitől,hogy ha nem lennék szemüveges akkor járna velem vagy ilyesmi..s ha valakinek még a szemüveg is számit az felőlem mehet ahová akar.xD

13/L

2010. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy így jobb lett talán a kisugárzásom, vagy nem is tudom. :D Próbálom megfejteni a dolgokat, de azért kíváncsi vagyok mások is mit gondolnak erről a témáról. :)
2010. nov. 20. 17:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem állt jól Neked az a szemüveg a fiúk szempontjából.
2010. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pedig sokan mondták, hogy milyen jól áll nekem a szemüveg. Igaz, én mindigis utáltam, és végre sikerült kikönyörögnöm az ősöknél a kontaktlencsét. És azóta mintha teljesen megváltozott volna minden.
2010. nov. 20. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak te látod úgy...

Nekem tetszik egy lányon a szemüveg :)

2010. nov. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja lehet neked tetszett meg a b.nőidnek meg talán 1-2 fiúnak de a többségnek nem...


Sok lánynak jól áll a szemüveg.. nekem nincs semmi bajom vele.

2010. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem kínaihölgyikének csúfolnak, ha nincs rajtam szemüveg. Tehát mindig viselem és szeretem, mert engem is így szeretnek és hát a fiúk... mindig is tapadtak :D
2010. nov. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nagyobb lett az önbizalmad attól, hogy nem kell szemüveget viselned, és a magabiztosabb lányokat jobban szeretik a fiúk.
2010. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Énis ìgy vagyok, csak ràm a csajok tapadnak azótaxDxDxD15/F
2010. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!