Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha szó nélkül bele egyezik a...

Ha szó nélkül bele egyezik a szakításba akkor nem szeretett?

Figyelt kérdés
Most szakítottam a barátommal 2 hónap után.naponta elmondta ,hogy mennyire szeret.Most közöltem vele,hogy vége.Szó nélkül bele ment.Nem kérdezte miért és azt sem,hogy mit tehetne azért hogy fojtassuk.Annyit kérdezett ,hogy azért barátok lehetünk?Valószínűleg nem szeretett.Jól érzem?
2010. nov. 20. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
miért most mit kellett volna tennie? csúnyán átvágtad
2010. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Az azért barátok lehetünk kérdést azért tette fel, mert még reménykedik benne,hogy újra kezditek.
2010. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Kedves első mivel vágtam át?Első kapcsolatom volt.Én tényleg szerettem(szeretem),de sok dolog egyre jobban nem tetszett.Ő "iszik,cigizik"én nem.Nekem inkább a suli fontos neki a haverok.
2010. nov. 20. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha valakit szeretünk akkor az ő érdekeit is kell nézni. Na a barátod is ezt tette.:)
2010. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
2 hónap allatt annyira azért nem lehet össze melegedni... az a 2 hónap még nagyon az eleje egy kapcsolatnak.
2010. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Tinikorba 2 hónap már egy egész jó kis kapcsolat :) Dehogy rövid, szerintem pont egy szép, közepes hosszúságú
2010. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!