Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyen a barátnőm?...

Miért ilyen a barátnőm? (aggódok érte! )

Figyelt kérdés

Nos, van egy nagyon jó barátnőm, aki igazán aranyos, sőt, gyönyörű arca van de ezt nem hiszi el nekem. Azt mondja, sosem ő utána fordulnak meg a fiúk, hanem utánam.

Az indok: mert én csajos vagyok.

ezt úgy kell elképzelni, hogy én kicsit sminkelek, szeretek vásárolni, öltözködni, bulizni meg úgy egészében csajszi lenni. magas vagyok, barna a hajam és a szemem, testi dolgokban nem szenvedek hiányt :)

Ő: inkább otthon ül, picike, sokat álmodozik, (én inkább a mában élek, ő a múltban és a jövőben) de éppehogy sokkal nőiesebb vonásokkal rendelkezik mint én, az alakja sokkal jobb.. de ezt nem hiszi el nekem. kicsit elvont, inkább feketében jár, (ilyen rockeresbe) nem akarja elfogadni, ha valami jó cuccot kölcsön adok neki. azt tudom, hogy sokat ír, de nem meri nekem megmutatni.. szóval.. kicsit elvont, na :D

Itt jön a bibi: a fiúk mondják, hogy neki jó segge van, jó melle stb, meg hogy vagány csajszi (egymás szöges ellentétei vagyunk) de egyszerűen nem merik megszólítani, pedig igazából, ha valaki megismeri, annyira érdekes személyiség! olyan elgondolásai vannak az életről hogy csak lesek, hogy tud ennyit stb..

nekem mindog van pasim, mindig szerelmes vagyok, ő is járt már néhánnyal, de nem volt szeremes, azt mondja, nem is talál olyat aki ezt megérdemelné.. pedig annyi helyes srác van a suliban :( (hatosztályosba járunk tehát gimis pasik :P)

összefoglalva: szeretném, ha tisztában lenne önmagával, végre boldog lenne és talaáélna valakit.. szeretném vidámnak látni!!!

tippek?


2010. nov. 26. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvont, önbizalom hiányos. Tartatok egy olyan napot, amikor csak ti ketten és sok sok ruha meg smink, meg ilyen csajos dolgok együtt. Öltöztesd fel sminkeld ki és mutasd meg neki hogy így is lehet. Fontos, hogy ne akard megváltoztatni, a magad stílusára átformálni. Ha ilyen szeretne maradni hadd maradjon. Csak mutasd meg neki, hogy mennyire szép és ki emelheti a jó (testi) tulajdonságait. Igazából úgyis az számít mi van belül, a fejében. De mint írtad, nem üresfejű cicababa, tehát azzal nincs gond :)

16/L

2010. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell érte aggódni, ha akar, majd megnyílik, és a megfelelő időben el tudja majd fogadni magát is, ha kialakul a helyen önképe. Nem írtad, hogy hány évesek vagytok, de ez igazából mindegy is, mert mindenki másképp érik meg lelkiekben.

Kedves dolog egyébként, hogy ennyire figyelsz rá, de ha őt ez nem foglalkoztatja, te se erőltesd, mert rossz vége lesz. Szóról szóra ugyan olyan vagyok, mint a te barátnőd, és az én egyik barátnőm pedig veled egyezik meg nagy vonalakban, és tudom, mennyire idegesítő lehet, ha valaki ráakaszkodik az emberre az ő elképzeld nézeteivel, amikor az a másikat nem érdekli.

2010. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget :)

én 14 vagyok, ő 15 lesz nem sokára.

2010. nov. 26. 19:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális tinik vagytok, ő is, te is :) Csak más a stilusotok. Fog majd jönni, aki tetszeni fog neki is, ne aggódj :) Végülis még nincs lekésve semmiről.
2010. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!