Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon aggódok a barátnöm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon aggódok a barátnöm miatt. Minden jel arra mutat h terhes, de a nögyógyász azt mondta h nem.17évesek vagyunk. Mit kell ilyenkor tenni? Részletek lent

Figyelt kérdés
A lány tavaly évvégén nagyon lefogyott, nyáron nem találkoztunk de már az első nap is láttam h visszahízott egy kicsit. de érdekes módon csak a hasára megy (de nem ilyen háj hanem mintha fel lenne puffadva) és plussz kisebb mellei voltak mint nekem most meg jóval nagyobbak:O. és ez az utóbbi hónapban még inkább feltünő (erröl beszél már a fél iskola) nem jött meg neki fél éve és két terhességi teszt is pozitívat mutatott. biztos volt már benne h terhes de elment nögyógyászhoz és ö azt mondta h nem. lehet h csak a fogamzásgátló miatt borult fel a hormonháztartása? vagy mi ez?
2009. okt. 1. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A szülei nem aggódnak érte,bocsi?

Nekik ez nem tűnt fel?

24/L

2009. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom... nem nagyon foglalkoznak vele...mármint ritkán találkoznak, de abortusszal nem lenne gond (mármint pénz az van rá) de a kérdésre nem válaszoltál...
2009. okt. 1. 19:07
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
felcsináltad aztán egész nyáron nem láttad? szép:) ilyenkor nem tudsz mit csinálni, vinni kell a dokihoz megint. h meg tényleg terhes, akkor abban már sajnos csak magatokra számíthattok.
2009. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
amúgy én is lány vagyok... osztálytársam...
2009. okt. 1. 19:08
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
ha már kerekedik a hasa akkor nem hiszem hogy lehet abortuszt csinálni
2009. okt. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérjetek segítséget!És a barátnőd mit mond, mit érez?Csak tudja hogy gyereket vár-e, vagy sem!
2009. okt. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
felcsináltam basssz, ne már!! mondom h lány vagyok!! h lehetett volna akk nagyobb mellem???? és nem tudom ö megnyugodott h ha doktor azt mondta h nem akk bizti nem... és én nem látom rajta h annyira zavartatná magát... és én se kioktatást kértem, csak véleményeket...
2009. okt. 1. 19:14
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha a nőgyógyász azt mondta nem terhes, akkor nem az. Terhességi teszt is lehet álpozitív. Előfordul,hogy a tabletta okoz ilyesmit, bár ritkán, de előfordul. Nézd, ha júniusban teherbe esett, azért annyira hatalmas hasa még nem igazán lehet. Ez még csak 4 hónap. Jó oké meglátszik, de azért ilyen jelentős haspuffadás és mellnövekedés még nem igazán fordul elő. Azonban, ha júniusban fogant a baba, akkor már nem lehet elvetetni. Igazság szerint annyira nem is értem mit írtál, tehát elvileg nyáron esett teherbe, de fél éve nincs mensese. Ha nem lenne mensese nem kezdhette volna el a tablettát, és a tabletta melletti teherbeesés sokkalta ritkább, mint a tabletta alatti hormonzavar. Menjen el még egyszer orvoshoz, érdemes egy másodvélemény, ha az is kizárja a terhességet, akkor viszont ki kell vizsgáltatni a lányt.
2009. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
ha teherbe esett én nem tudom/ nem tudhatom mikor... lehet nyáron lehet elöbb. lehet h egyáltalán nem. és azt se tudom h mikor kezdett el fogamzásgátlót szedni. csak esetleges lehetőségként vetettem fel. az a biztos h nem jött meg neki már féléve.
2009. okt. 1. 19:19
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, hát ha nincs mensese, akkor nem kezdhette el szedni, csakis és kizárólag úgy lehetséges, ha még a probléma előtt kezdte el, akkor pedig valószínű a tabletta okozta. Továbbra is a konzultációt ajánlom egy másik orvossal is, de szerintem nem terhes.
2009. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!